BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Golden Tour Mega888: pusingan golf di lima garisan

Golden Tour ialah mesin golf gaya lama: lima gulungan, lima garisan, syiling 1 hingga 5 dan jadual bayaran yang muat dalam satu halaman. Wildnya luar biasa kerana hanya menggantikan dua simbol. Di BolehSpin ia dimainkan sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon, tanpa APK dan tanpa ID permainan berasingan.

Main Golden Tour di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Golden Tour di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Golden Tour di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gulungan x 3 baris, 5 garisan, main 1 hingga 5 syiling
Wild
Dua bola golf, ganti bola putih dan oren sahaja
Bayaran tertinggi
Dua bola golf: 2,000 untuk lima
Scatter
Gopher, itik dan ikan memulakan pusingan bonus
Jadual sampingan
Dollar Ball, tangkap 5 = jackpot

Wild yang terhad

Simbol tertinggi, dua bola golf, juga ialah Wild. Halaman bantuan jelas tentang hadnya: ia hanya boleh menggantikan bola golf putih dan bola golf oren. Ia tidak menggantikan kereta golf, beg, bendera, bir atau kasut.

Barisan menang yang dibentuk dengan wild boleh dikira dari kedua-dua arah pada garisan yang sama. Halaman itu tidak menyatakan simbol lain membayar dua arah, jadi anggap simbol lain dibaca dari kiri ke kanan seperti biasa.

Simbol di padang golf

Jadual dicetak gaya lama XXXXX / XXXX / XXX / XX, dalam syiling:

  • Dua bola golf (Wild): 2,000 / 500 / 100 / 25
  • Bola golf putih: 1,000 / 200 / 50 / 5
  • Bola golf oren: 500 / 100 / 25 / 5
  • Kereta golf: 250 / 100 / 25 / 3
  • Beg golf: 200 / 80 / 20 / 2
  • Bendera merah: 150 / 50 / 15 / 2
  • Segelas bir: 100 / 25 / 5 / 2
  • Kasut golf: 50 / 10 / 5 / 2

Gopher, itik dan ikan

Golden Tour ada tiga jenis haiwan scatter. Apabila tiga atau lebih scatter jenis yang sama muncul pada gulungan berturut-turut, pusingan bonus bermula. Itu sahaja yang tertulis: tiada nilai bayaran scatter dan tiada penerangan tentang apa berlaku dalam pusingan bonus, jadi kami tidak boleh menambah lebih.

Dollar Ball di tepi

Skrin utama ada butang Dollar Ball ENABLE dan bantuan ada jadual Dollar Ball: tangkap 5 = JACKPOT, tangkap 4 = 1% daripada jackpot, tangkap 3 = 25, tangkap 2 = 2, tangkap 1 = 1. Halaman itu tidak menerangkan cara Dollar Ball dimainkan atau kosnya, jadi semak skrin sebelum menghidupkannya.

Sebelum mula bermain

Kira kos dahulu: bilangan garisan darab syiling setiap garisan. Dengan lima garisan, jumlahnya mudah diikuti. Biarkan Dollar Ball dimatikan sehingga anda tahu apa yang ditambah pada setiap putaran, tetapkan bajet sesi dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Golden Tour

Syiling dibayar untuk 5 / 4 / 3 / 2 simbol sama pada satu garisan, seperti dicetak pada halaman bantuan.

Simbol5432
Dua bola golf (Wild)2,00050010025
Bola golf putih1,000200505
Bola golf oren500100255
Kereta golf250100253
Beg golf20080202
Bendera merah15050152
Segelas bir1002552
Kasut golf501052

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Golden Tour

Bolehkah wild Golden Tour menggantikan kereta golf?

Tidak. Halaman bantuan menyatakan wild dua bola golf hanya boleh menggantikan bola golf putih dan bola golf oren.

Apa yang memulakan pusingan bonus Golden Tour?

Tiga atau lebih scatter jenis sama (gopher, itik atau ikan) pada gulungan berturut-turut. Pusingan bonus itu sendiri tidak diterangkan dalam bantuan.

Berapa bayaran Dollar Ball?

Tangkap 5 bayar jackpot, tangkap 4 bayar 1% jackpot, tangkap 3 bayar 25, tangkap 2 bayar 2 dan tangkap 1 bayar 1. Cara bermainnya tidak diterangkan.

Berapa garisan dalam Golden Tour?

Lima garisan, dan panel tepi menyatakan anda boleh main 1 hingga 5 syiling.

Perlukah saya muat turun APK untuk Golden Tour?

Tidak. Di BolehSpin, Mega888 dibuka sebagai H5 dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Mega888 lain

Sedia untuk Golden Tour?

Main Golden Tour di BolehSpin Daftar