BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Golden Tree Mega888: kebun buah pada 25 garisan

Golden Tree ialah mesin buah klasik bertema kebun: nanas, epal, anggur dan pir tumbuh di bawah sebatang pokok emas. Halaman bantuannya ringkas, jadi senang dibaca sebelum putaran pertama anda di BolehSpin.

Main Golden Tree di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Golden Tree di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Golden Tree di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gelendong x 3 baris, 25 garisan
Wild
WILD berlian hijau, 5 = 2000
Simbol teratas
Golden Tree, 1000 untuk lima
Permainan percuma
3 / 4 / 5 FREE SPIN = 7 / 10 / 15
Lain-lain
Bar PRESS REVEAL, tidak diterangkan

Lapan jenis buah

Selain WILD dan lencana FREE SPIN, setiap simbol dalam Golden Tree ialah buah atau pokok itu sendiri. Golden Tree membayar 1000 untuk lima, diikuti nanas 500 dan epal 300. Anggur, ceri, pisang, oren dan pir berada di hujung bawah jadual, dengan pir 100 untuk lima.

Semua simbol biasa perlukan sekurang-kurangnya tiga sebaris; bantuan tidak menunjukkan hadiah untuk dua simbol.

WILD berlian hijau

WILD ialah jubin berlian hijau. Menurut bantuan, WILD boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali FREE SPIN. Jadi ia membantu melengkapkan garisan buah tetapi tidak menggantikan lencana permainan percuma. Lima WILD sebaris tersenarai 2000, angka tunggal terbesar dalam jadual.

Cara 25 garisan berfungsi

Halaman pertama bantuan melukis kesemua 25 corak menang. Bantuan tidak menyebut arah bacaan garisan, jadi ikut gambar: jadual bayaran menunjukkan simbol tersusun dari kiri. Unit bayaran juga tidak dinyatakan, jadi anggap angka itu sebagai angka permainan sendiri.

Putaran percuma dari lencana

Tiga lencana FREE SPIN BONUS memberi 7 permainan percuma, empat memberi 10 dan lima memberi 15. Itu sahaja yang ditulis. Tiada maklumat tentang pengganda, pencetus semula atau garisan yang dipakai semasa putaran percuma, jadi kami tidak menerangkannya.

Press Reveal dan perkara yang tiada

Di bawah gelendong ada bar PRESS REVEAL. Halaman bantuan tidak menerangkannya, jadi kami tidak dapat memberitahu fungsinya. Bantuan Golden Tree juga tiada skrin gamble, peraturan jackpot, RTP atau kemenangan maksimum.

Tip sebelum bermain

Baca kelima-lima halaman bantuan sekali dengan BACK dan NEXT; halaman terakhir ialah jadual putaran percuma. Pilih taruhan kecil, tetapkan had sesi dan berhenti apabila sampai. Di BolehSpin, Golden Tree berjalan sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon, tanpa APK dan tanpa ID permainan berasingan, cukup dengan akaun BolehSpin anda.

Jadual bayaran Golden Tree

Bayaran untuk 5 / 4 / 3 simbol seperti tertera dalam bantuan; WILD hanya ada nilai untuk lima.

Simbol543
WILD (berlian hijau)2,000––
Golden Tree1,00025070
Nanas50010040
Epal3007530
Anggur2505020
Ceri2002515
Pisang1502010
Oren125155
Pir100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Golden Tree

Bolehkah WILD menggantikan lencana FREE SPIN?

Tidak. Bantuan menyatakan WILD boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali FREE SPIN.

Berapa banyak permainan percuma?

Tiga, empat atau lima simbol FREE SPIN memberi 7, 10 atau 15 permainan percuma.

Buah mana yang bayar paling tinggi?

Golden Tree membayar 1000 untuk lima. Antara buah, nanas tertinggi dengan 500.

Apakah bar PRESS REVEAL?

Ia dipaparkan di bawah gelendong, tetapi halaman bantuan tidak menerangkannya.

Perlukah aplikasi untuk main Golden Tree?

Tidak. Di BolehSpin ia dibuka sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Mega888 lain

Petik buah anda di BolehSpin

Main Golden Tree di BolehSpin Daftar