BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Monkey Slots Mega888: mesin Funky Monkey

Di lobi namanya Monkey Slots; pada kabinet tajuknya Funky Monkey. Ia mesin klasik tiga gulungan dengan satu garisan, simbol tropika dan tiga jenis BAR, tanpa halaman bantuan: jadual bayaran dicetak pada mesin di atas gulungan. Di BolehSpin ia dibuka sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon.

Main Monkey Slots di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Monkey Slots di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Monkey Slots di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susun atur
3 gulungan, 1 garisan
Syiling
1 hingga 3 (BET ONE, BET TWO, BET MAX)
Hadiah teratas
Tiga dram bongo, 2,500 dengan 3 syiling
Baris
9 kombinasi menang
Ciri
Tiada wild, scatter, putaran percuma atau jackpot ditunjukkan

Bar pantai di tiga gulungan

Kombinasi menang seperti percutian: tiga dram bongo di atas, kemudian daun palma, pondok jerami, cermin mata hitam merah jambu dan pisang. Di bawahnya tiga saiz BAR: tiga, dua dan satu, serta satu baris untuk mana-mana tiga BAR campuran.

Semuanya ditentukan pada satu garisan tengah bertanda PAYLINE.

1, 2 atau 3 syiling

Panel menulis 'Play 1 to 3 coins'. BET ONE memainkan satu syiling, BET TWO dua dan BET MAX tiga. Bagi kebanyakan baris, hadiah hanya berganda dengan syiling: dua syiling membayar dua kali, tiga syiling tiga kali.

Contoh: tiga pisang membayar 80 dengan satu syiling, 160 dengan dua dan 240 dengan tiga. Mana-mana tiga BAR membayar 10, 20 atau 30.

Di mana syiling ketiga membayar lebih

Hanya baris teratas berbeza. Tiga dram bongo membayar 800 dengan satu syiling dan 1,600 dengan dua, tetapi 2,500 dengan tiga, iaitu lebih daripada tiga kali 800. Setiap baris lain tepat 1x, 2x dan 3x.

Ini terus daripada jadual bercetak; mesin tidak menunjukkan RTP atau kekerapan sesuatu kombinasi.

Tiada halaman bantuan

Menu permainan hanya ada Back, Sound, Shake dan Logout, jadi tiada skrin peraturan untuk dibaca. Tiada wild, scatter, putaran percuma atau gamble dicetak pada mesin. Bar bawah memaparkan Credit, Win dan baki semasa, serta butang AUTO.

Taruhan kecil, had yang jelas

Tiga syiling berharga tiga kali satu syiling. Pilih tahap syiling yang selesa, tentukan bilangan putaran dan berhenti pada had anda.

Monkey Slots di BolehSpin

Pilih Monkey Slots dalam lobi Mega888 BolehSpin. Ia berjalan sebagai H5 pada pelayar Android dan iPhone tanpa APK dan tanpa ID Mega888 berasingan.

Jadual bayaran Monkey Slots (Funky Monkey)

Syiling dimenangi untuk 1, 2 dan 3 syiling dimainkan, seperti dicetak pada mesin.

Simbol1 syiling2 syiling3 syiling
Tiga dram bongo8001,6002,500
Tiga daun palma4008001,200
Tiga pondok jerami200400600
Tiga cermin mata hitam merah jambu100200300
Tiga pisang80160240
Tiga BAR tiga60120180
Tiga BAR dua4080120
Tiga BAR satu204060
Mana-mana tiga BAR (campuran)102030

Jadual bayaran diambil daripada apa yang tercetak pada mesin permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Monkey Slots

Apakah hadiah teratas Monkey Slots?

Tiga dram bongo dengan 3 syiling: 2,500.

Adakah BAR campuran membayar?

Ya. Mana-mana tiga BAR membayar 10, 20 atau 30 untuk 1, 2 atau 3 syiling.

Mengapa ia dipanggil Funky Monkey dalam permainan?

Itu tajuk yang dicetak pada mesin; lobi menyenaraikannya sebagai Monkey Slots.

Adakah halaman bantuan?

Tiada. Jadual bayaran dicetak pada mesin itu sendiri.

Apa beza dengan Crazy 7?

Crazy 7 hanya ada 7 berwarna dan hadiah teratas 400; Monkey Slots ada sembilan baris dan hadiah teratas 2,500.

Panduan permainan Mega888 lain

Pukul dram bongo

Main Monkey Slots di BolehSpin Daftar