BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Magical Spin Mega888: pilih topi di 25 garisan

Magical Spin membawa pentas ahli silap mata ke lima gulungan: mahkota, topeng masquerade, bunga ros, sangkar burung dan bola kristal bertulis MAGIC WILD. Ciri utamanya ialah Magic Hat's Bonus, permainan memilih topi yang boleh memberi sehingga 5000x jumlah taruhan dan sehingga 15 putaran percuma. Tiada jadual putaran percuma yang berasingan.

Main Magical Spin di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Magical Spin di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Magical Spin di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gulungan x 3 baris, 25 garisan
Wild
Bola kristal MAGIC WILD, 5 = 1000
Simbol teratas
Mahkota, 700 untuk lima
Ciri
Magic Hat's Bonus: pilih topi
Hadiah bonus
Sehingga 5000x jumlah taruhan, sehingga 15 putaran percuma

Satu helah sahaja di atas pentas

Kebanyakan permainan dengan susunan halaman bantuan ini menunjukkan simbol putaran percuma yang memberi 7, 10 atau 15 permainan. Magical Spin tidak. Halaman terakhir hanya untuk Magic Hat's Bonus, dan semua putaran percuma datang dari situ.

Di sebelah gambar bonus ada badut kotak kejutan, tetapi halaman bantuan tidak menyebut simbol apa yang memulakan bonus, jadi kami tidak meneka.

Magic Hat's Bonus

Bantuan hanya memberi tiga baris: pilih topi, menang sehingga 5000x jumlah taruhan, menang sehingga 15 putaran percuma. Topi yang dipilih membuka hadiah dalam julat itu. Berapa kali boleh memilih, dan sama ada putaran percuma itu ada pengganda, tidak ditulis.

WILD bola kristal

WILD ialah bola kristal dengan tulisan MAGIC WILD. Peraturannya: WILD boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali BONUS atau FREE SPIN. Lima bola kristal membayar 1000, satu-satunya nilai WILD dalam bantuan.

Nilai 1000 ini paling rendah dalam keluarga susunan bantuan ini; permainan lain mencetak 1500 atau 2000.

Barang pentas dalam jadual bayaran

  • Mahkota: 700 / 200 / 50 untuk lima, empat dan tiga.
  • Topeng masquerade: 500 / 100 / 40.
  • Bulu berapi: 300 / 75 / 30.
  • Bunga ros: 250 / 50 / 20.
  • Sangkar burung: 200 / 25 / 15.
  • Syiling emas: 150 / 20 / 10.
  • Ace sped: 125 / 15 / 5.
  • Bola juggling: 100 / 10 / 5.

Apa yang tidak ditulis

Bayaran dilukis dari kiri tetapi arah bayaran tidak dinyatakan. Tiada unit seperti 'x taruhan garisan', jadi kami salin nombor seperti yang tertera. Bar PRESS REVEAL di bawah gulungan juga tidak diterangkan.

Rancang sesi anda

Semak kotak BET sebelum memutar supaya anda tahu kos 25 garisan. Tetapkan bajet sesi dan berhenti apabila habis.

Di BolehSpin, Magical Spin dibuka sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon. Tiada APK dan tiada ID Mega888 berasingan.

Jadual bayaran Magical Spin

Bayaran untuk 5 / 4 / 3 simbol seperti dalam halaman bantuan; WILD hanya ada nilai untuk lima.

Simbol543
MAGIC WILD (bola kristal)1,000––
Mahkota70020050
Topeng masquerade50010040
Bulu berapi3007530
Bunga ros2505020
Sangkar burung2002515
Syiling emas1502010
Ace sped125155
Bola juggling100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Magical Spin

Bagaimana dapat putaran percuma dalam Magical Spin?

Hanya melalui Magic Hat's Bonus, yang boleh memberi sehingga 15 putaran percuma.

Berapa Magic Hat's Bonus boleh bayar?

Bantuan menyebut sehingga 5000x jumlah taruhan atau sehingga 15 putaran percuma.

Simbol apa yang WILD tidak ganti?

Simbol BONUS dan FREE SPIN.

Berapa lima WILD membayar?

1000, seperti dalam halaman bantuan.

Boleh main di telefon?

Boleh. Di BolehSpin ia berjalan sebagai Mega888 H5 dalam pelayar dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Mega888 lain

Angkat topi ajaib di BolehSpin

Main Magical Spin di BolehSpin Daftar