BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Dreams of Macau PG Soft: Wild melekat dan pendarab meningkat

Dreams of Macau ialah slot PG Soft dengan 6 gulungan dan 5 baris, serta satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5, membayar pada 2,025 hingga 32,400 cara menang. Cirinya ialah Wilds-on-the-Way melekat, di mana Wild menunjukkan bilangan kegunaan, dan putaran percuma dengan pendarab kemenangan yang meningkat. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Dreams of Macau di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Dreams of Macau di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Dreams of Macau di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susunan
6 gulungan, 5 baris, serta gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5
Cara menang
2,025 - 32,400 cara; taruhan asas 20, tahap taruhan 1 hingga 10
Bayaran
6, 5, 4 atau 3 simbol sama, nilai dicetak halaman Paytable
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 15 putaran percuma
Pendarab kemenangan
Bermula x1 dalam putaran percuma, +1 selepas setiap pusingan yang ada kemenangan

Susunan dan cara menang

Halaman peraturan menerangkan permainan ini sebagai slot video 6 gulungan, 5 baris dengan satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5. Ia dimainkan dengan taruhan asas 20 untuk 2,025 cara - 32,400 cara, tahap taruhan 1 hingga 10 dan saiz taruhan 0.01 hingga 5.00. Sesetengah simbol pada gulungan 2 hingga 5 mungkin menduduki 2 hingga 4 ruang simbol, dan setiap satu dikira sebagai satu simbol.

Cara menang dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan cara menang. Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kemenangan tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nilai untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Potret wanita ialah baris teratas pada 80, 60, 40 dan 30. Halaman peraturan menyatakan kemenangan tunai ialah nilai Paytable didarab saiz taruhan dan tahap taruhan, jadi nombor ini bukan jumlah dalam RM. Scatter dan Wild tidak mempunyai nilai bayaran yang dicetak.

Sticky Wilds-on-the-Way

Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 (bukan Wild atau Scatter) mungkin mempunyai bingkai perak. Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi Wild.

Nombor di bahagian atas simbol Wild ialah bilangan kali ia boleh digunakan dalam kombinasi menang sebelum ia memusnahkan dirinya. Jika Wild terlibat dalam kemenangan dan menunjukkan 2 atau lebih, ia tidak memusnahkan dirinya pada pusingan seterusnya dan nilainya ditolak 1. Jika ia menunjukkan 1, ia memusnahkan dirinya pada pusingan seterusnya.

Putaran percuma dan pendarab

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 15 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Ciri ini dimainkan pada saiz taruhan dan tahap taruhan yang sama dengan putaran yang mencetusnya, dan putaran percuma boleh dicetus semula.

Pada permulaan ciri, pendarab kemenangan ialah x1. Semasa mana-mana putaran percuma, jika ada satu atau lebih simbol menang pada gulungan, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh, pendarab kemenangan bertambah 1.

Jadual bayaran Dreams of Macau

Nilai yang dicetak halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan taruhan, dan ia bukan jumlah dalam RM.

Simbol6543
Potret wanita80604030
Kereta sport kuning70502520
Jam tangan60402510
Beg bimbit berisi wang tunai3020158
Cip kasino1512106
Dadu1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Dreams of Macau

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Dreams of Macau?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 15 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana pendarab kemenangan meningkat?

Ia x1 pada permulaan ciri. Selepas putaran percuma yang ada simbol menang, apabila kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh, ia bertambah 1.

Apa maksud nombor pada Wild?

Ia ialah bilangan kali Wild itu boleh digunakan dalam kombinasi menang sebelum memusnahkan dirinya; Wild yang menunjukkan 2 atau lebih ditolak 1 daripada nombornya selepas menang dan tidak dimusnahkan.

Bagaimana main Dreams of Macau di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat pendarab naik dalam Dreams of Macau

Main Dreams of Macau di BolehSpin Daftar