BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Ganesha Fortune PG Soft: simbol bertukar menjadi Wild

Ganesha Fortune ialah slot PG Soft dengan 6 gulungan dan 5 baris, ditambah satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5, yang membayar pada 2,025 hingga 32,400 cara menang. Ciri istimewanya ialah Wilds-on-the-Way, di mana simbol berbingkai boleh bertukar menjadi Wild selepas kemenangan. Simbol Scatter hanya muncul pada gulungan tambahan di atas. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Ganesha Fortune di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Ganesha Fortune di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Ganesha Fortune di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susunan
6 gulungan, 5 baris, ditambah satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5
Cara menang
2,025 - 32,400 cara; taruhan asas 20, tahap taruhan 1 hingga 10
Bayaran
6, 5, 4 atau 3 simbol sama, nilai dicetak halaman Paytable
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 8 putaran percuma
Putaran percuma
Semua kemenangan didarab x3

Susunan dan cara menang

Halaman peraturan menerangkan permainan ini sebagai slot video 6 gulungan, 5 baris dengan satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5. Ia dimainkan dengan taruhan asas 20 untuk 2,025 - 32,400 cara, tahap taruhan 1 hingga 10 dan saiz taruhan 0.01 hingga 5.00. Sesetengah simbol pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 boleh menduduki 2 hingga 4 ruang simbol, dan setiap satunya dikira sebagai satu simbol dalam pengiraan bayaran.

Cara menang dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol didapati dengan mendarab simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan cara itu. Contoh halaman ialah 1 x 2 x 3 x 1 = 6, jadi bayaran 40 menjadi 40 x 6 = 240. Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kemenangan seterusnya dikira sehingga tiada lagi.

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nilai untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Halaman peraturan menyatakan kemenangan tunai ialah nilai Paytable didarab dengan saiz taruhan dan tahap taruhan, jadi nombor ini bukan jumlah dalam RM.

Wilds-on-the-Way

Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 (bukan Wild atau Scatter) mungkin mempunyai bingkai perak. Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi Wild.

Putaran percuma dan pendarab

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 8 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Semasa putaran percuma semua kemenangan didarab x3.

Simbol berbingkai emas yang telah bertukar menjadi Wild menunjukkan pendarab x2, x3 atau x4 apabila menduduki 2, 3 atau 4 ruang simbol. Apabila Wild berpendarab terlibat dalam kemenangan, kemenangan pusingan itu didarab dengan pendarab itu, sebagai tambahan kepada x3. 4 simbol Scatter dalam ciri ini memberi 8 putaran percuma lagi.

Jadual bayaran Ganesha Fortune

Nilai yang dicetak halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan taruhan, dan ia bukan jumlah dalam RM.

Simbol6543
Lembu berhias merah80504030
Lelaki berkumis50302520
Wanita bertudung merah jambu40302510
Pelita minyak bernyala3020158
Bakul bunga1512106
Mangkuk serbuk kuning1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Ganesha Fortune

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Ganesha Fortune?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 8 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi simbol berbingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan menjadi Wild.

Apakah pendarab Wild dalam putaran percuma?

Wild yang berasal daripada simbol berbingkai emas menunjukkan x2, x3 atau x4 untuk 2, 3 atau 4 ruang simbol, selain x3 pada semua kemenangan.

Bagaimana main Ganesha Fortune di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat Wild muncul dalam Ganesha Fortune

Main Ganesha Fortune di BolehSpin Daftar