BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Oriental Prosperity PG Soft: Wilds-on-the-Way dan Scatter x2

Oriental Prosperity ialah slot video PG Soft dengan 6 gulungan dan 5 baris, dengan satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5. Ia membayar pada 2,025 hingga 32,400 cara menang, dan sesetengah simbol boleh menduduki 2 hingga 4 ruang simbol. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Oriental Prosperity di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Oriental Prosperity di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Oriental Prosperity di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susunan
6 gulungan, 5 baris, dengan satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5
Cara menang
2,025 hingga 32,400 cara, kemenangan dari gulungan paling kiri ke kanan
Taruhan
Taruhan asas 20, tahap taruhan 1 hingga 10, saiz taruhan 0.01 hingga 5.00, mata wang dalam permainan RM
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 8 putaran percuma, tambah 2 untuk setiap Scatter lagi
Pendarab Scatter
Setiap Scatter pada gulungan menambah 2 kepada pendarab kemenangan sebelum kemenangan dibayar

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menunjukkan simbol Scatter x2 dan simbol Wild tanpa nombor bayaran, kemudian sebelas simbol berbayar dengan nilai untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Lelaki dengan cawan teh ialah baris teratas pada 150, 60, 40 dan 30, diikuti gadis dengan sanggul pada 80, 50, 25 dan 20 serta peti harta merah pada 60, 40, 25 dan 10. Halaman peraturan menyatakan kemenangan cara taruhan secara tunai sama dengan nilai yang dipaparkan didarab dengan saiz taruhan dan tahap taruhan, jadi nombor itu bukan jumlah dalam RM.

Cara kemenangan dibayar

Cara taruhan menang jika simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol didapati dengan mendarab bilangan simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan itu.

Selepas bayaran setiap pusingan, semua simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kombinasi menang tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Wild dan Wilds-on-the-Way

Simbol Wild menggantikan semua simbol kecuali simbol Scatter dan hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5. Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol, selain Wild dan Scatter, mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh ke bawah, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol Wild.

Pendarab Scatter dan putaran percuma

Semasa mana-mana putaran permainan utama, apabila 1 atau lebih simbol Scatter muncul pada gulungan, pendarab kemenangan bertambah 2 untuk setiap simbol Scatter sebelum kemenangan dibayar.

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 8 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Pada permulaan ciri ini, pendarab kemenangan sama seperti pada putaran yang mencetuskannya. Semasa mana-mana putaran percuma, setiap simbol Scatter pada gulungan menambah pendarab kemenangan sebanyak 2 sebelum kemenangan dibayar, dan 1 putaran percuma turut diberi untuk setiap simbol Scatter pada gulungan.

Jadual bayaran Oriental Prosperity

Nilai yang dicetak halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan saiz taruhan dan tahap taruhan, dan ia bukan jumlah dalam RM.

Simbol6543
Lelaki dengan cawan teh150604030
Gadis dengan sanggul80502520
Peti harta merah60402510
Bakul oren3020158
Uncang gelap dengan tag merah1512106
Buku dan skrol1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Oriental Prosperity

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Oriental Prosperity?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 8 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi simbol berbingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan menjadi simbol Wild.

Apakah yang dilakukan simbol Scatter pada pendarab?

Apabila 1 atau lebih simbol Scatter muncul pada gulungan, pendarab kemenangan bertambah 2 untuk setiap simbol Scatter sebelum kemenangan dibayar.

Bagaimana main Oriental Prosperity di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat bingkai bertukar emas dalam Oriental Prosperity

Main Oriental Prosperity di BolehSpin Daftar