BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Opera Dynasty PG Soft: simbol bertukar menjadi Wild

Opera Dynasty ialah slot PG Soft dengan 6 gulungan, 5 baris dan satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5. Ia membayar mengikut cara menang, dari 2,025 hingga 32,400, dan halaman peraturannya menamakan Wilds-on-the-Way, ciri tanpa simbol poker dan ciri simbol wild rawak. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Opera Dynasty di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Opera Dynasty di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Opera Dynasty di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Cara menang
2,025 - 32,400 cara, kemenangan dari gulungan paling kiri ke kanan
Pertaruhan asas
20, tahap pertaruhan 1 hingga 10, saiz pertaruhan 0.01 hingga 5.00
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; gulungan 2, 3, 4 dan 5 sahaja
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 8 putaran percuma
Bendera Merah
Boleh dicetus secara rawak; membuang simbol poker
Bendera Biru
Boleh dicetus secara rawak; menambah 3 hingga 5 simbol Wild

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nilai untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Pelakon berbaju merah dengan hiasan kepala ialah simbol teratas pada 150, 60, 40 dan 30, kemudian wanita berhiasan kepala biru pada 80, 50, 25 dan 20.

Nilai ini dicetak pada halaman Paytable; halaman peraturan menyatakan kemenangan sama dengan nilai didarab saiz dan tahap pertaruhan, jadi ia bukan jumlah RM.

Cara bayaran cara menang

Kemenangan dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Darabkan simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan untuk mendapat bilangan cara, dan bayaran simbol didarab dengannya. Contoh halaman ialah 1 x 2 x 3 x 1 = 6, jadi bayaran 40 menjadi 40 x 6 = 240. Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh untuk pusingan baharu.

Wild dan Wilds-on-the-Way

Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5. Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol pada gulungan itu yang menduduki 2 hingga 4 ruang mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi 2 hingga 4 simbol Wild, bergantung pada ruang yang didudukinya.

Bendera Merah dan Bendera Biru

Semasa mana-mana putaran permainan utama, Ciri Bendera Merah boleh dicetus secara rawak, dan semua simbol poker (Ace, King, Queen dan Jack) dibuang daripada gulungan sebelum gulungan berhenti.

Semasa mana-mana putaran permainan utama, Ciri Bendera Biru juga boleh dicetus secara rawak, dan 3 hingga 5 simbol Wild ditambah pada gulungan sebelum gulungan berhenti.

Putaran Percuma

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 8 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 lagi.

Semasa mana-mana putaran percuma, simbol Bendera Merah atau Bendera Biru boleh muncul. Pada akhir setiap putaran percuma, simbol ini dikumpul, setiap satu memberi 1 putaran percuma tambahan, dan putaran percuma seterusnya mengaktifkan Ciri Bendera Merah atau Biru bergantung pada mana yang dikumpul dahulu. Dalam putaran itu pendarab kemenangan bermula pada x2 dan, apabila ada simbol menang, naik 2 selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh, sehingga x10.

Jadual bayaran Opera Dynasty

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab saiz dan tahap pertaruhan, jadi ia bukan jumlah RM.

Simbol6543
Pelakon berbaju merah dengan hiasan kepala150604030
Wanita berhiasan kepala biru80502520
Topeng merah dan hitam60402510
Topeng hijau dan putih3020158
Topeng muka putih1512106
Sepasang kasut biru1512106
Kotak bulat merah10864
A10864
K4321
Q4321
J4321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Opera Dynasty

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Opera Dynasty?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 8 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi berbingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan menjadi 2 hingga 4 simbol Wild.

Apakah fungsi Bendera Merah dan Bendera Biru?

Bendera Merah membuang simbol Ace, King, Queen dan Jack; Bendera Biru menambah 3 hingga 5 simbol Wild.

Bagaimana main Opera Dynasty di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat Wild muncul dalam Opera Dynasty

Main Opera Dynasty di BolehSpin Daftar