BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Rise of Apollo PG Soft: Wild dan pendarab yang menaik

Rise of Apollo ialah slot PG Soft dengan simbol Scatter dan simbol Wild, serta kepala kuda, kereta kuda perang, perisai bulat dengan pedang, kecapi, tempayan dan kalungan daun laurel pada gulungan, dan A, K, Q, J serta 10. Ia membayar mengikut cara menang, dengan Wilds-on-the-Way dan pendarab kemenangan di bawah gulungan. Di BolehSpin anda buka dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Rise of Apollo di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Rise of Apollo di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Rise of Apollo di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susunan
6 gulungan, 6 baris
Cara menang
64 - 46,656 cara, kemenangan dari gulungan paling kiri ke kanan
Taruhan
Taruhan asas 20, tahap taruhan 1 hingga 10, saiz taruhan 0.01 hingga 5.00, dalam RM
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 12 putaran percuma
Pendarab
x1 hingga x5 dalam permainan utama; x3, x6, x9, x12 dan x15 dalam putaran percuma

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nilai untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Kepala kuda berpelana emas ialah baris teratas pada 150, 60, 40 dan 30, kemudian kereta kuda perang pada 80, 50, 25 dan 20 dan perisai bulat dengan pedang pada 60, 40, 25 dan 10. Nilai itu ialah nombor yang dicetak pada halaman, bukan jumlah RM; halaman peraturan menyatakan kemenangan tunai ialah nilai Paytable didarab dengan saiz taruhan dan tahap taruhan. Jadual di bawah menyalinnya tepat.

Cara bayaran cara menang

Halaman Paytable menamakan permainan ini 64 - 46,656 Ways. Cara menang terjadi apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara bagi satu simbol didapati dengan mendarab bilangan simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan itu. Contoh halaman ialah 1 x 3 x 2 = 6, jadi 30 x 6 = 180.

Selepas bayaran setiap pusingan, semua simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kombinasi menang tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Wild dan Wilds-on-the-Way

Simbol Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5. Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol, selain Wild atau Scatter, mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol Wild.

Ciri Wilds Blessing

Pada permulaan mana-mana putaran, 3 simbol berbingkai perak boleh bertukar menjadi simbol Wild.

Pendarab

Semasa mana-mana putaran semua kemenangan didarab dengan pendarab yang ditunjukkan di bawah gulungan, bermula dengan x1 pada pusingan pertama. Kemenangan pada pusingan pertama menaikkan pendarab pusingan kedua kepada x2, kemenangan pada pusingan kedua menaikkannya kepada x3 pada pusingan ketiga, dan kemenangan pada pusingan ketiga menaikkannya kepada x4 pada pusingan keempat. Kemenangan pada pusingan keempat menaikkan pendarab pusingan kelima, dan setiap pusingan selepasnya, kepada x5.

Putaran percuma

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 12 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Semasa putaran percuma, pendarab di bawah gulungan dinaikkan kepada x3, x6, x9, x12 dan x15, dan putaran percuma boleh dicetus semula.

Jadual bayaran Rise of Apollo

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan taruhan, dan ia bukan jumlah RM.

Simbol6543
Kepala kuda berpelana emas150604030
Kereta kuda perang80502520
Perisai bulat dengan pedang60402510
Kecapi3020158
Tempayan1512106
Kalungan daun laurel1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Rise of Apollo

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Rise of Apollo?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 12 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi berbingkai emas pusingan seterusnya, dan yang berbingkai emas dalam kemenangan menjadi Wild.

Apakah pendarabnya?

x1 hingga x5 dalam permainan utama, dan x3, x6, x9, x12 dan x15 dalam putaran percuma.

Bagaimana main Rise of Apollo di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat pendarab menaik dalam Rise of Apollo

Main Rise of Apollo di BolehSpin Daftar