BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Rooster Rumble PG Soft: 10,000 cara dan Wild melekat

Rooster Rumble ialah slot PG Soft dengan 6 gulungan dan 4 baris, ditambah satu baris tambahan pada gulungan 2, 3, 4 dan 5, dimainkan untuk 10,000 cara menang.

Main Rooster Rumble di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Rooster Rumble di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Rooster Rumble di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susun atur
6 gulungan, 4 baris, ditambah satu baris tambahan pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Cara menang
10,000 cara (tetap), kemenangan dari gulungan paling kiri ke kanan
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
3 simbol Scatter di mana-mana = 8 putaran percuma, 2 lagi bagi setiap Scatter tambahan
Pendarab kemenangan
x1 pada permulaan putaran permainan utama; x2 pada permulaan putaran percuma

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan dua belas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nombor untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Ayam jantan merah dan ungu ialah baris pertama pada 80, 50, 40 dan 30, kemudian ayam jantan putih pada 50, 30, 25 dan 20, dan J, 10 dan 9 masing-masing 4, 3, 2 dan 1.

Cara bayaran 10,000 cara menang

Kemenangan cara menang dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol ialah bilangan simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan yang didarabkan, dan bayaran simbol menang didarab dengan bilangan cara itu. Kemenangan serentak pada cara menang berbeza ditambah. Contoh pada halaman Paytable ialah 1 x 3 x 2 = 6, jadi bayaran 10 menjadi 10 x 6 = 60.

Simbol Wild dan pendarab kemenangan

Simbol Wild menggantikan semua simbol kecuali simbol Scatter dan hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5. Pada permulaan mana-mana putaran permainan utama, pendarab kemenangan ialah x1. Semasa mana-mana putaran, jika ada satu atau lebih simbol menang pada gulungan, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu telah jatuh ke bawah, pendarab kemenangan bertambah 1.

Simbol Wild melekat

Nombor pada simbol Wild ialah bilangan kali ia boleh digunakan dalam kombinasi menang sebelum ia memusnahkan dirinya. Mana-mana simbol Wild yang muncul pada gulungan bermula dengan nilai 2, 3 atau kosong.

Jika simbol Wild terlibat dalam kemenangan dan nombor di bahagian atasnya menunjukkan 2 atau lebih, ia tidak memusnahkan dirinya pada pusingan seterusnya dan nilainya ditolak 1. Jika ia terlibat dalam kemenangan dan nombor itu kosong, ia memusnahkan dirinya pada pusingan seterusnya.

Putaran percuma

3 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 8 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Pada permulaan ciri ini pendarab kemenangan ialah x2, dan ia bertambah 2 dengan cara yang sama seperti dalam permainan utama, bukannya 1. Mana-mana simbol Wild yang muncul pada gulungan dalam ciri ini bermula dengan nilai 5. Putaran percuma boleh dicetus semula.

Taruhan dan butang

Halaman peraturan menyatakan permainan dimainkan dengan taruhan asas 20, tahap taruhan 1 hingga 10 dan saiz taruhan 0.01 hingga 5.00, dengan RM sebagai mata wang dalam permainan. Max Bet menetapkan saiz dan tahap taruhan kepada nilai maksimum, Auto Spin memainkan bilangan pusingan yang dipilih, dan Turbo Spin mengurangkan tempoh putaran gulungan dalam permainan utama.

Jadual bayaran Rooster Rumble

Nilai yang dicetak halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan saiz taruhan dan tahap taruhan, jadi ia bukan jumlah RM.

Simbol6543
Ayam jantan merah dan ungu80504030
Ayam jantan putih50302520
Tangan memegang bungkusan ungu40302510
Tangan mengangkat tiga jari3020158
Kaki bercakar kuning1512106
Sepasang but hijau1512106
A10864
K10864
Q10864
J4321
104321
94321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Rooster Rumble

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Rooster Rumble?

3 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 8 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana pendarab kemenangan naik?

Jika ada satu atau lebih simbol menang, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh ke bawah, ia bertambah 1 dalam permainan utama dan 2 semasa putaran percuma.

Apakah nilai permulaan simbol Wild?

2, 3 atau kosong dalam permainan utama, dan 5 semasa Ciri Putaran Percuma.

Bagaimana main Rooster Rumble di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat pendarab naik dalam Rooster Rumble

Main Rooster Rumble di BolehSpin Daftar