BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Fire Portals: Wild yang terbuka dalam setiap kemenangan

Dalam Fire Portals, Wild lahir daripada kemenangan: portal api terbuka di dalam blok yang menang selepas blok itu meletup, kemudian membesar, bergerak dan boleh bergabung dengan portal lain. Grid 7x7 terletak di antara cincin batu berukir rune di bawah langit malam, dan simbol tertinggi ialah wanita berhud yang memegang bola api. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, dengan satu akaun BolehSpin, tanpa aplikasi atau ID permainan berasingan.

Main Fire Portals di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Fire Portals di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Fire Portals di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Grid
7x7, seperti dicetak
Bayaran
Blok 5+ bersambung mendatar atau menegak
Wild
Fire Portal Wild, x1 naik hingga x2500
Putaran percuma
3 hingga 7 Scatter = 10 hingga 18
Taruhan
RM0.20 hingga RM600.00
Menang maksimum
10,000x taruhan, seperti dicetak

Blok pada grid 7x7

Halaman peraturan pertama menetapkan papan 7x7 dan membayar blok sekurang-kurangnya 5 simbol yang bersambung secara mendatar atau menegak. Jadual bermula dari 5 hingga 15-49 simbol. Wanita berhud membayar RM300.00 untuk 15-49 dan RM1.50 untuk 5; piala berhias permata membayar RM40.00 dan RM0.40, pada jumlah taruhan RM2.00.

Simbol yang menang hilang dan simbol baharu jatuh dari atas sehingga tiada blok baharu terbentuk. Halaman 2 menyenaraikan Scatter, iaitu buku mantera terbuka yang bercahaya, sebagai pengecualian apabila simbol menang hilang.

Dari mana datangnya Fire Portal Wild

Setiap blok menang yang tiada Wild di dalamnya akan mencipta satu: selepas blok itu meletup, Fire Portal Wild muncul di tempat rawak dalam kawasan yang diliputi blok tersebut. Halaman 2 membenarkannya menggantikan semua simbol kecuali Scatter.

Ia bermula pada x1. Setiap kali ia menjadi sebahagian daripada kemenangan, penggandanya naik x1, dan selepas letupan ia bergerak satu langkah ke atas, bawah, kiri atau kanan, masih dalam kawasan itu. Penggandanya dikira untuk setiap blok menang yang mengandunginya, hingga x2500.

Apabila portal bergabung

Dua atau lebih Wild dalam satu blok menang menjadi satu portal sebaik kemenangan itu dibayar, membawa hasil darab pengganda masing-masing. Apabila Wild dikongsi oleh beberapa blok, halaman itu menetapkan susunan: dahulu blok dengan paling banyak Wild, kemudian blok dengan simbol bayaran tertinggi. Di luar putaran percuma, halaman 2 mengekalkan portal di skrin hanya sehingga setiap tumble putaran itu selesai.

Putaran percuma: portal kekal terbuka

Tiga, empat, lima, enam atau tujuh Scatter memberi 10, 12, 14, 16 atau 18 putaran percuma, dan bilangan yang sama dalam pusingan menambah jumlah yang sama sekali lagi. Dalam putaran percuma Wild kekal di skrin sehingga pusingan tamat. Wild yang sudah ada pada putaran pencetus memulakan pusingan di kedudukan yang sama. Gulungan khas digunakan.

Ante Bet dan harga beli

Permainan biasa menggunakan pengganda taruhan 20x. Pada 25x pilihan beli dimatikan. Selain itu anda boleh membeli pusingan putaran percuma pada 100x taruhan asas semasa, dengan 3 hingga 7 Scatter pada putaran pencetus. Panduan ini tidak mengesyorkan mana-mana pilihan. Satu pusingan dihadkan pada 10,000x taruhan.

Sesi pertama yang perlahan

Wild yang bergerak dan bergabung perlukan beberapa putaran untuk difahami. Perhatikannya dengan taruhan kecil dahulu, bandingkan jadual bayaran pada taruhan anda, tetapkan bajet sebelum mula dan berhenti apabila ia habis.

Jadual bayaran Fire Portals

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk bilangan simbol dalam satu blok bersambung (5 hingga 15-49); ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol15-49141312111098765
Wanita berhud memegang bola api300.00140.0070.0030.0015.0010.005.004.003.002.001.50
Topi besi berperisai dalam api200.00120.0060.0025.0012.008.004.003.002.001.501.20
Cincin emas dengan permata ungu180.00100.0050.0020.009.006.003.002.001.501.201.00
Azimat sotong emas pada rantai160.0080.0040.0010.006.004.002.501.501.201.000.70
Botol ramuan hijau120.0060.0030.007.005.003.001.501.201.000.700.60
Jam pasir biru80.0040.0020.006.003.001.501.201.000.700.600.50
Piala emas berhias permata40.0020.0010.005.002.501.201.000.700.600.500.40

Putaran percuma ikut bilangan Scatter

ScatterPutaran percumaTambahan dalam pusingan
31010
41212
51414
61616
71818

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Fire Portals

Adakah setiap kemenangan dalam Fire Portals mencipta Wild?

Setiap kombinasi menang yang belum ada Wild akan mencipta satu dalam kawasannya, menurut halaman 2.

Setinggi mana pengganda Fire Portal Wild?

Hingga x2500. Ia bermula pada x1 dan naik x1 setiap kali digunakan dalam kemenangan.

Bolehkah dua Fire Portal Wild bercantum?

Boleh, jika berada dalam blok menang yang sama: selepas kemenangan dibayar ia bergabung menjadi satu Wild, dan penggandanya didarab bersama.

Adakah Wild dikosongkan antara putaran percuma?

Tidak. Dalam putaran percuma ia kekal di skrin sehingga pusingan tamat.

Adakah Fire Portals ada dalam lobi Pragmatic Play BolehSpin?

Ada. Buka lobi dalam pelayar telefon dan main dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Melangkah ke Fire Portals

Main Fire Portals di BolehSpin Daftar