BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Fruit Party: buah itu sendiri membawa pengganda

Fruit Party meletakkan penggandanya pada buah: mana-mana simbol dalam blok yang menang boleh membawa tanda 2x, dan semua tanda dalam blok yang sama didarab bersama, hingga 256x. Strawberi, oren, epal dan anggur tersusun di atas jubin putih dengan latar padang yang cerah. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Fruit Party di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Fruit Party di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Fruit Party di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Bayaran
Blok 5+ buah bersambung mendatar atau menegak
Pengganda asas
2x pada simbol, didarab bersama, maks 256x
Putaran percuma
3+ Scatter = 10 putaran
Taruhan
RM0.20 hingga RM480.00
Menang maksimum
5,000x taruhan, seperti dicetak

Blok buah, dikira ikut saiz

Menurut halaman 1, kemenangan ialah blok 5 simbol atau lebih yang berhubung secara mendatar atau menegak. Jadual bayaran ada sebelas lajur, dari 5 simbol hingga 15+. Strawberi merah paling tinggi dengan RM300.00 untuk 15+ dan RM2.00 untuk 5, manakala hati merah jambu paling rendah pada RM40.00 dan RM0.40, semuanya pada jumlah taruhan RM2.00.

Halaman peraturan tidak mencetak saiz grid dan tidak menyebut simbol Wild.

Tumble selepas setiap kemenangan

Simbol yang menang dibayar lalu hilang, simbol lain jatuh ke bawah dan buah baharu turun dari atas. Kitaran ini berterusan selagi tumble membawa kemenangan baharu; baki anda hanya dikemas kini selepas tumble terakhir putaran itu.

Tanda 2x dan siling 256x

Halaman 2 menamakannya Random Multiplier Feature: dalam permainan asas, mana-mana simbol dalam blok yang menang boleh membawa pengganda 2x. Kemenangan blok itu didarab dengan hasil darab semua tanda dalam kombinasi tersebut. Halaman itu mengehadkannya pada 256x.

Putaran percuma dengan tanda 2x dan 4x

Tiga atau lebih Scatter, iaitu buah emas yang boleh muncul pada semua gulungan, memulakan 10 putaran percuma. Dalam pusingan ini tanda pada simbol yang menang boleh jadi 2x atau 4x, dengan peraturan darab yang sama dan had 256x yang sama. Gulungan khas digunakan.

Scatter terus dikira semasa pusingan: 3, 4, 5, 6 atau 7 Scatter menambah 10, 11, 12, 13 atau 14 putaran percuma. Halaman peraturan tidak mencetak bayaran Scatter.

Pilihan beli dan had kemenangan

Halaman 3 membenarkan anda membeli pusingan putaran percuma dengan 10 putaran permulaan pada harga 100x jumlah taruhan semasa. Halaman peraturan tidak menyebut Ante Bet. Panduan ini tidak mengesyorkan pembelian. Halaman 3 meletakkan had 5,000x taruhan bagi permainan asas dan putaran percuma; pusingan putaran percuma yang sampai ke had itu terus tamat dan putaran yang tinggal hangus.

Sebelum tekan putar

Oleh kerana tanda saling didarab, kemenangan boleh nampak sangat berbeza dari satu blok ke blok lain. Baca jadual bayaran pada taruhan anda dahulu, mula dengan taruhan kecil, tetapkan bajet yang anda sanggup hilang dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Fruit Party

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk bilangan buah dalam satu blok bersambung (5 hingga 15+); ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol15+141312111098765
Strawberi merah300.00140.0070.0030.0015.0010.005.004.003.503.002.00
Oren200.00120.0060.0025.0012.008.004.003.002.502.001.50
Epal hijau180.00100.0050.0020.009.006.003.002.502.001.501.00
Anggur biru160.0080.0040.0010.006.004.002.502.001.501.000.80
Plum ungu120.0060.0030.007.005.003.002.001.501.000.800.60
Bintang oren80.0040.0020.006.004.002.501.501.000.800.600.50
Hati merah jambu40.0020.0010.005.003.002.001.000.800.600.500.40

Putaran percuma tambahan untuk Scatter dalam pusingan

ScatterPutaran percuma tambahan
7+14
6+13
5+12
4+11
3+10

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Fruit Party

Bagaimana dua tanda pengganda dalam satu blok digabungkan?

Ia didarab. Halaman itu menyatakan kemenangan blok didarab dengan hasil darab semua pengganda dalam kombinasi, hingga 256x.

Adakah tanda lebih besar dalam putaran percuma?

Dalam putaran percuma tanda boleh jadi 2x atau 4x; dalam permainan asas ia 2x. Had 256x tetap sama.

Berapa putaran tambahan untuk 7 Scatter semasa pusingan?

14. Halaman itu menyenaraikan +10 untuk 3 Scatter hingga +14 untuk 7.

Adakah Fruit Party ada Wild?

Halaman peraturan tidak menyebutnya. Halaman 1 menyatakan semua simbol membayar dalam blok sekurang-kurangnya 5 simbol bersambung.

Bolehkah saya buka Fruit Party di telefon di BolehSpin?

Boleh. Pilih dalam lobi Pragmatic Play; ia berjalan dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Sertai Fruit Party

Main Fruit Party di BolehSpin Daftar