BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Fruits of the Amazon: petak yang berganda ke x128

Dalam Fruits of the Amazon, pengganda tidak melekat pada buah; ia tinggal pada grid itu sendiri. Setiap tempat buah menang meletup akan ditanda, dan petak yang terus kena meletup menggandakan penggandanya hingga x128. Buah-buahnya ialah watak kartun bermuka, berdaun dan berbunga, di atas grid 7x7 dalam bingkai hutan hujan berjalar. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Fruits of the Amazon di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Fruits of the Amazon di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Fruits of the Amazon di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Grid
7x7
Kemenangan
Blok 5 atau lebih, melintang atau menegak
Pengganda petak
x2 berganda hingga x128
Putaran percuma
3 hingga 7 Scatter = 10 hingga 30
Kemenangan maksimum
5,000x taruhan, seperti dicetak
Julat taruhan
RM0.20 hingga RM480.00

Blok pada grid 7x7

Kemenangan di sini ialah blok sekurang-kurangnya 5 buah yang sama, bersentuhan sebelah-menyebelah atau atas-bawah. Jadual bermula dari 5 hingga 15+ buah dalam satu blok, dan hanya kemenangan tertinggi bagi setiap kombinasi dibayar; blok berasingan dicampur.

Buah hijau berduri berada di atas jadual dengan RM300.00 untuk 15+, diikuti buah merah berbunga, beri ungu, buah bertopi oren, buah merah jambu berbunga dan dua jenis kacang. Halaman peraturan tidak menyebut Wild.

Tumble

Selepas menang, buah yang menang hilang, yang lain jatuh ke bawah dan buah baharu masuk dari atas. Ini berterusan sehingga tiada blok baharu terbentuk, dan jumlah seluruh rantaian ditambah selepas ia tamat.

Bagaimana petak mendapat pengganda

Letupan pertama pada satu petak hanya menandakannya. Apabila simbol kedua meletup di situ, petak itu mendapat x2; setiap letupan selepas itu menggandakan nilainya sehingga x128. Petak itu menggandakan setiap blok menang yang terletak di atasnya. Apabila satu blok meliputi beberapa petak, pengganda itu dicampur, bukan didarab.

Dalam permainan asas petak bertanda hanya kekal hingga rantaian tumble tamat, kemudian tanda itu dikosongkan.

Putaran percuma dengan petak yang kekal

Scatter ialah ular hijau dalam bingkai kayu dan muncul pada semua gulungan. 3, 4, 5, 6 atau 7 di mana-mana memberi 10, 12, 15, 20 atau 30 putaran percuma, dan bilangan yang sama dalam pusingan menambah jumlah yang sama sekali lagi. Bezanya dengan permainan asas, petak bertanda dan penggandanya kekal sepanjang pusingan dan terus naik dengan tumble seterusnya. Gulungan khas digunakan.

Had dan pilihan beli

Halaman 3 meletakkan had 5,000x taruhan pada permainan asas dan putaran percuma; jika pusingan putaran percuma sampai ke angka itu, ia berhenti di situ dan kemenangan dibayar. BUY FREE SPINS berharga 100x jumlah taruhan semasa dan memberi 3 hingga 7 Scatter secara rawak. Kami hanya menerangkannya. Halaman 5 menunjukkan butang HYPERPLAY tanpa penerangan, dan halaman peraturan tidak mencetak angka pulangan.

Memilih rentak anda

Amaun RM dalam jadual dibaca pada taruhan RM2.00 dan ikut berubah apabila taruhan anda berubah. Pilih bajet sesi, cuba taruhan terendah RM0.20 sambil memerhati petak berpengganda bertambah, dan tamatkan sesi sebaik bajet habis.

Jadual bayaran Fruits of the Amazon

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk blok 15+ hingga 5 buah yang sama; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol15+141312111098765
Buah hijau berduri300.00140.0070.0030.0015.0010.005.004.003.503.002.00
Buah merah berbunga200.00120.0060.0025.0012.008.004.003.002.502.001.50
Beri ungu berdaun120.0080.0040.0020.009.006.003.002.502.001.501.00
Buah bertopi oren80.0040.0020.0010.006.004.002.502.001.501.000.80
Buah merah jambu berbunga60.0030.0016.007.005.003.002.001.501.000.800.60
Kacang coklat50.0024.0012.006.004.002.501.501.000.800.600.50
Kacang perang bertali40.0020.0010.005.003.002.001.000.800.600.500.40

Putaran percuma

ScatterPutaran percuma
310
412
515
620
730

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Fruits of the Amazon

Bila petak mendapat pengganda?

Pada letupan kedua di petak yang sama ia mendapat x2; setiap letupan seterusnya di situ menggandakannya, hingga x128.

Adakah dua petak pengganda di bawah satu blok didarab bersama?

Tidak. Halaman itu menyatakan pengganda dalam kombinasi menang yang sama dicampur antara satu sama lain.

Adakah petak reset antara putaran percuma?

Tidak. Dalam pusingan putaran percuma petak dan pengganda kekal hingga pusingan tamat; dalam permainan asas ia dikosongkan apabila tumble berhenti.

Apa yang diberi oleh tujuh Scatter dalam Fruits of the Amazon?

30, sama ada untuk memulakan pusingan atau sebagai putaran tambahan di dalamnya.

Bolehkah saya main Fruits of the Amazon di telefon di BolehSpin?

Boleh. Buka lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Tandakan grid dalam Fruits of the Amazon

Main Fruits of the Amazon di BolehSpin Daftar