BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Gears of Horus: grid yang terbuka sedikit demi sedikit

Gears of Horus memulakan setiap putaran pada papan 6x6 berisi lambang Mesir dan permata berwarna, dan setiap tumble membuka satu lagi baris atau gulungan sehingga papan menjadi 8x8. Paip tembaga dan gear membingkai jubin, dengan piramid waktu senja di belakang. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Gears of Horus di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Gears of Horus di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Gears of Horus di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Grid
6x6, terbuka hingga 8x8
Kemenangan
Blok 5 atau lebih, bersambung mendatar atau menegak
Ekstra permainan asas
Blok Wild rawak selepas grid terbuka penuh
Putaran percuma
8, 12 atau 20 daripada 3, 4 atau 5 Scatter
Buy Free Spins
100x jumlah taruhan semasa
Kemenangan maksimum
10,000x taruhan

Cara papan membesar

Selepas bayaran, jubin yang menang lenyap, jubin di atasnya turun mengisi ruang dan jubin baharu masuk dari bahagian atas. Selepas setiap tumble, satu lagi barisan dibuka mengikut susunan tetap: baris bawah, baris atas, gulungan kanan dan akhir sekali gulungan kiri. Apabila keempat-empat sisi terbuka, grid kekal 8x8 sehingga semua tumble daripada putaran itu selesai. Kemenangan dibayar selepas seluruh rantaian.

Blok, bukan garisan

Sesuatu kemenangan dikira apabila 5 atau lebih jubin sama berantai, sisi ke sisi atau atas ke bawah. Jadual bayaran bermula pada 5 hingga jalur teratas 15-64 simbol. Patung helang emas bersayap dan Wild W emas berkongsi nilai tertinggi, dari RM2.00 untuk 5 hingga RM200.00 untuk 15 atau lebih pada jumlah taruhan RM2.00. W emas itu boleh muncul di mana-mana gulungan dan mengambil tempat apa-apa simbol selain Scatter kumbang.

Wild rawak dalam permainan asas

Dalam permainan asas, sebaik semua sisi dibuka, tumble seterusnya menambah satu blok Wild di kedudukan rawak. Blok itu mengandungi 2 hingga 16 Wild, dalam bentuk dari 1x2 dan 2x1 hingga 4x4, dengan senarai penuh dicetak di halaman 2.

Putaran percuma dan pengganda

Scatter kumbang membuka pusingan: tiga untuk 8 putaran percuma, empat untuk 12, lima untuk 20. Kiraan yang sama di tengah pusingan menambah 8, 12 atau 20 putaran lagi. Setiap putaran percuma bermula dengan pengganda x1 yang naik x1 bagi setiap tumble. Pada setiap satu daripada 4 tumble pertama sesuatu putaran, tambahan rawak x1 hingga x5 diletakkan di atasnya. Pengganda meliputi semua kemenangan dalam putaran itu dan kembali ke x1 apabila putaran tamat.

Pilihan beli dan had

Untuk Buy Free Spins, harganya 100x jumlah taruhan semasa; putaran yang dibeli dijamin membawa 3, 4 atau 5 Scatter, bilangannya rawak. Kemenangan dihadkan pada 10,000x taruhan dalam permainan asas dan putaran percuma; pusingan putaran percuma yang mencapainya tamat dan baki putaran hangus.

Cara bermain yang tenang

Taruhan dari RM0.20 hingga RM480.00. Tentukan perbelanjaan sebelum putaran pertama, kekalkan taruhan kecil sambil membiasakan diri dengan grid yang membesar, dan jangan jadikan pilihan beli sebagai cara untuk mengejar kerugian. Berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Gears of Horus

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan untuk satu blok simbol sama yang bersambung pada jumlah taruhan RM2.00; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol15-64141312111098765
Patung helang emas bersayap200.00100.0070.0050.0030.0020.0010.006.004.002.502.00
Ankh bersayap100.0070.0030.0025.0015.0010.005.004.002.502.001.50
Lambang mata emas70.0050.0015.0010.007.006.004.003.002.001.501.00
Kepala serigala emas50.0020.0010.007.006.005.003.002.001.501.000.80
Permata hati merah30.0015.0010.007.005.004.002.001.501.000.800.50
Permata segi tiga biru20.0010.007.005.004.002.001.501.000.800.500.40
Permata bulat ungu15.007.005.004.002.001.501.000.800.500.400.30
Permata segi empat hijau10.005.004.002.001.501.000.800.500.400.300.20
Wild W emas200.00100.0070.0050.0030.0020.0010.006.004.002.502.00

Putaran percuma daripada Scatter

ScatterPutaran percuma
38
412
520

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Gears of Horus

Dalam susunan apa grid dibuka?

Baris bawah, baris atas, gulungan kanan, kemudian gulungan kiri, satu bagi setiap tumble, sehingga grid menjadi 8x8.

Bila blok Wild ditambah?

Dalam permainan asas, pada tumble selepas keempat-empat sisi dibuka. Satu blok mengandungi 2 hingga 16 Wild.

Adakah pengganda putaran percuma dibawa ke putaran seterusnya?

Tidak. Ia bermula x1 pada setiap putaran percuma, naik dengan tumble dan kembali ke x1 apabila putaran itu tamat.

Berapa blok menang yang paling kecil?

Lima simbol sama yang bersambung secara mendatar atau menegak.

Bagaimana mula main di BolehSpin?

Buka lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon dan pilih Gears of Horus dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Buka grid dalam Gears of Horus

Main Gears of Horus di BolehSpin Daftar