BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Mermaid's Treasure Trove: Wild yang membesar dan bergerak

Mermaid's Treasure Trove dimainkan pada grid 7x7 di tengah runtuhan dasar laut, dengan seorang puteri duyung memegang trisula di sebelahnya. Tiada garisan atau ways di sini: simbol membayar dalam blok yang bersambung, dan Wild dicipta oleh grid itu sendiri, kemudian membesar, bergerak dan bergabung. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Mermaid's Treasure Trove di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Mermaid's Treasure Trove di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Mermaid's Treasure Trove di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Grid
7x7 simbol
Bayaran
Blok 5 atau lebih, mendatar atau menegak
Wild
MULTIPLIER WILD, bermula x1
Putaran percuma
3 hingga 7 Scatter = 10 hingga 18
Pilihan beli
100x atau 400x taruhan asas
Menang maksimum
10,000x taruhan, seperti dicetak

Blok, bukan garisan

Kemenangan ialah blok sekurang-kurangnya 5 simbol sama yang bersentuhan secara mendatar atau menegak. Jadual bayaran bermula dari 5 hingga lajur 15 hingga 49, jadi blok yang lebih besar dibaca lebih jauh dalam jadual. Tujuh simbol membayar: mahkota emas bertatah kerang, peti harta, harpa emas, tanduk, ikan emas, bintang laut hijau dan kerang biru. Selepas setiap kemenangan blok itu hilang, simbol lain jatuh dan simbol baharu masuk, sehingga tiada kemenangan lagi; Scatter tidak pernah dibuang.

Bagaimana MULTIPLIER WILD muncul

Wild, gelembung biru bertanda WILD, tidak muncul seperti simbol biasa. Apabila blok menang tiada Wild, satu Wild muncul di tempat rawak dalam kawasan blok itu selepas simbolnya meletup. Ia bermula pada x1, dan setiap kali digunakan dalam kemenangan penggandanya naik x1. Selepas setiap letupan ia bergerak satu kedudukan ke atas, bawah, kiri atau kanan dalam kawasan kemenangan. Ia menggantikan semua simbol kecuali Scatter, dan penggandanya dikenakan pada setiap kemenangan yang mengandunginya.

Wild bergabung dan pengganda simbol

Jika dua atau lebih Wild berada dalam kemenangan yang sama, ia bergabung menjadi satu selepas bayaran dan penggandanya dicampur. Jika Wild dikongsi oleh beberapa kemenangan, gabungan ikut keutamaan yang dicetak: kemenangan dengan Wild terbanyak dahulu, kemudian yang ada simbol bayaran tertinggi.

Simbol bayaran juga boleh membawa pengganda 5x, 6x, 8x, 10x, 12x, 15x, 20x, 25x, 50x atau 100x. Dalam kemenangan yang ada Wild, nilai itu ditambah kepada Wild selepas letupan; dalam kemenangan tanpa Wild, Wild baharu bermula dari jumlah nilai-nilai itu. Dalam permainan asas Wild kekal sehingga semua tumble daripada putaran itu tamat.

Putaran percuma dengan Wild yang kekal

Scatter menunjukkan puteri duyung memegang tongkat bercahaya. Tiga, empat, lima, enam atau tujuh Scatter memberi 10, 12, 14, 16 atau 18 putaran percuma. Dalam pusingan ini MULTIPLIER WILD kekal pada grid hingga tamat, dan Wild yang ada pada putaran pencetus memulakan pusingan di tempat yang sama. Setiap Scatter yang muncul semasa putaran percuma menambah 1 putaran lagi.

Tetapan taruhan dan pembelian

Permainan biasa ialah pengganda taruhan 20x. Tetapan 30x mematikan pembelian. Pada 20x anda boleh beli putaran percuma dengan 100x taruhan asas, atau SUPER FREE SPINS dengan 400x, di mana pengganda Wild bermula pada 10x, bukan 1x. Kami hanya menerangkan pilihan ini, bukan mencadangkannya.

Had dan kawalan diri

Had kemenangan ialah 10,000x taruhan; taruhan boleh dari RM0.20 hingga RM720.00. Halaman peraturan tidak menyebut jackpot. Jumlah jadual dibaca pada taruhan RM2.00, jadi semak pada taruhan anda sendiri, tetapkan bajet dahulu dan berhenti apabila ia habis.

Jadual bayaran Mermaid's Treasure Trove

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk blok bersambung dengan bilangan simbol itu (5 hingga 15-49); ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol15-49141312111098765
Mahkota emas bertatah kerang300.00140.0070.0030.0015.0010.005.004.003.002.001.50
Peti harta200.00120.0060.0025.0012.008.004.003.002.001.501.20
Harpa emas180.00100.0050.0020.009.006.003.002.001.501.201.00
Tanduk160.0080.0040.0010.006.004.002.501.501.201.000.70
Ikan emas120.0060.0030.007.005.003.001.501.201.000.700.60
Bintang laut hijau80.0040.0020.006.003.001.501.201.000.700.600.50
Kerang biru40.0020.0010.005.002.501.201.000.700.600.500.40

Putaran percuma mengikut bilangan Scatter

ScatterPutaran percuma
310
412
514
616
718

Pilihan beli

PilihanHarga (x taruhan asas)
BUY FREE SPINS100x
BUY SUPER FREE SPINS400x

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Mermaid's Treasure Trove

Berapa saiz blok menang paling kecil dalam Mermaid's Treasure Trove?

Sekurang-kurangnya 5 simbol sama yang bersambung secara mendatar atau menegak pada grid 7x7.

Dari mana datangnya MULTIPLIER WILD?

Blok menang tanpa Wild mencipta satu dalam kawasannya selepas simbol meletup. Ia bermula x1 dan naik x1 setiap kali digunakan.

Apa berlaku jika dua Wild bertemu dalam satu kemenangan?

Selepas kemenangan dibayar, ia bergabung menjadi satu Wild dan penggandanya dicampur.

Apa yang diubah oleh pembelian SUPER FREE SPINS 400x?

Harganya 400x taruhan asas, dan pengganda Wild bermula pada 10x, bukan 1x.

Perlukah aplikasi untuk Mermaid's Treasure Trove di BolehSpin?

Tidak. Buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Selami Mermaid's Treasure Trove

Main Mermaid's Treasure Trove di BolehSpin Daftar