BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Monster Superlanche: tumble yang mengunci

Monster Superlanche membalikkan cara tumble biasa: simbol menang dan Scatter kekal terkunci di skrin, manakala yang lain jatuh hilang. Sekumpulan makhluk kartun berwarna-warni memenuhi gulungan di dalam bingkai batu di sebuah gua biru. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Monster Superlanche di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Monster Superlanche di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Monster Superlanche di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Bayaran
Di mana-mana, 8 atau lebih simbol sama
Tumble
Simbol menang dan Scatter terkunci
Pengganda gulungan
2x hingga 100x di atas setiap gulungan
Putaran percuma
4, 5 atau 6 Scatter = 8, 12 atau 20
Kemenangan maksimum
5,000x taruhan, seperti dicetak
Julat taruhan
RM0.20 hingga RM600.00

Tumble yang menyimpan pemenang

Selepas setiap putaran, setiap simbol yang menjadi sebahagian kemenangan dan setiap Scatter terkunci di skrin, manakala simbol yang tidak menang hilang. Yang tinggal jatuh ke bawah dan simbol baharu turun dari atas. Jika lebih banyak simbol yang sama, atau lebih banyak Scatter, menyertai kumpulan menang, ia juga terkunci dan tumble diteruskan. Ia berhenti apabila tiada simbol baharu ditambah, dan barulah semua kemenangan dibayar.

Bayaran bergantung pada bilangan simbol sama di mana-mana pada skrin pada akhir putaran, dari 8-9 hingga 20-30. Pada jumlah taruhan RM2.00, makhluk oren berduri membayar RM300.00 untuk 20 hingga 30, manakala bintang biru dan makhluk tiga mata hijau kebiruan membayar RM0.40 untuk 8 atau 9.

Pengganda di atas setiap gulungan

Setiap putaran menunjukkan satu pengganda rawak di atas setiap gulungan. Jika satu gulungan dipenuhi simbol menang sepenuhnya ketika urutan tumble tamat, pengganda gulungan itu dikenakan pada kemenangan semua kombinasi menang di skrin, kecuali bayaran Scatter. Jika beberapa gulungan penuh, pengganda mereka dicampur. Nilai yang dicetak ialah 2x, 3x, 4x, 5x, 6x, 7x, 8x, 9x, 10x, 15x, 20x, 25x, 30x, 40x, 50x, 75x dan 100x.

Putaran percuma dan meter pengganda

Scatter ialah botol ramuan hijau berlabel FREE SPINS. Empat, lima atau enam di mana-mana memulakan 8, 12 atau 20 putaran percuma, dan juga membayar RM6.00, RM10.00 atau RM200.00 pada RM2.00. Gulungan khas digunakan sepanjang pusingan.

Dalam putaran percuma, setiap pengganda yang dikenakan pada kemenangan turut ditambah ke meter pengganda jumlah. Apabila pengganda baharu dicapai, nilai meter itu juga ditambah kepada pengganda putaran tersebut. Halaman 2 turut mencetak baris kedua, 3, 4, 5 atau 6 Scatter untuk 3, 8, 12 atau 20 putaran percuma, tanpa menyatakan bila ia digunakan; kami ulang seperti dicetak.

Ante Bet, pembelian dan had

Halaman 3 menyenaraikan dua pengganda taruhan: 20x ialah permainan biasa, dan 25x mematikan ciri BUY FREE SPINS. Pada 20x, pusingan boleh dibeli dengan 100x taruhan asas semasa, dan putaran pencetus kemudian memaparkan 4, 5 atau 6 Scatter secara rawak. Kami hanya mengulang baris ini; ia bukan nasihat.

Kemenangan dihadkan kepada 5,000x taruhan dalam permainan asas dan putaran percuma. Jika pusingan putaran percuma mencapai jumlah itu, ia tamat serta-merta, kemenangan dibayar dan baki putaran hangus. Tiada peratusan bayaran dicetak.

Bermain dengan tenang

Jadual bayaran dibaca pada RM2.00 dan berubah ikut taruhan, jadi lihat semula selepas menukar taruhan. Tetapkan bajet, guna taruhan rendah sambil belajar rupa simbol terkunci dan pengganda gulungan, dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Monster Superlanche

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk bilangan simbol sama di mana-mana pada skrin; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol20-3018-1916-1714-1512-1310-118-9
Makhluk oren berduri300.0050.0025.0012.008.004.003.00
Makhluk merah bulat200.0040.0020.0010.006.003.002.00
Makhluk lendir hijau menjelir lidah150.0030.0015.007.505.002.501.50
Makhluk kuning kehijauan tersengih100.0025.0012.006.004.002.001.20
Makhluk oren bermata tangkai50.0020.0010.004.002.001.200.80
Makhluk merah jambu bermata satu30.0015.007.503.001.501.000.60
Makhluk ungu bertanduk30.0015.007.503.001.501.000.60
Makhluk bintang biru20.0010.005.002.501.200.800.40
Makhluk tiga mata hijau kebiruan20.0010.005.002.501.200.800.40

Bayaran SCATTER

Simbol SCATTERBayaran
6RM200.00
5RM10.00
4RM6.00

Putaran percuma mengikut bilangan SCATTER

Simbol SCATTERPutaran percuma
48
512
620

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Monster Superlanche

Apa yang kekal di skrin semasa tumble Monster Superlanche?

Setiap simbol yang menjadi sebahagian kemenangan dan setiap Scatter terkunci; hanya simbol yang tidak menang hilang.

Bilakah pengganda gulungan dikira?

Apabila gulungannya dipenuhi simbol menang sepenuhnya pada akhir urutan tumble. Ia kemudian dikenakan pada semua kemenangan di skrin kecuali bayaran Scatter.

Bagaimana meter pengganda jumlah terkumpul semasa putaran percuma?

Ia mengumpul setiap pengganda yang dikenakan pada kemenangan, dan nilainya ditambah kepada pengganda putaran yang mencapai pengganda baharu.

Apa berubah apabila Monster Superlanche dimainkan pada pengganda taruhan 25x?

Ciri BUY FREE SPINS. Pada 20x permainan berjalan biasa dan pusingan boleh dibeli dengan 100x taruhan asas.

Bagaimana mula main Monster Superlanche di BolehSpin?

Buka lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon dan tekan permainan itu; akaun BolehSpin anda sudah mencukupi.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Biar raksasa bertumble

Main Monster Superlanche di BolehSpin Daftar