BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Santa's Wonderland: mainan pada grid 8x8 dan tanda salji

Santa's Wonderland mengisi grid 8x8 dengan beruang teddy, kereta api mainan, kapal terbang emas dan bebola hiasan Krismas, sementara jam jalanan berdiri di sisi papan. Yang membezakannya ialah lima tanda kepingan salji berwarna yang tersembunyi di belakang simbol setiap putaran. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi atau ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Santa's Wonderland di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Santa's Wonderland di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Santa's Wonderland di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Grid
8x8
Kemenangan
Blok 5 atau lebih, mendatar atau menegak
Wild
Wajah Santa, hanya daripada dua ciri putaran
Ciri putaran
Lima tanda berwarna setiap putaran asas
Ciri utama
Midnight Riches, tahap 1 hingga 5, 3x hingga 15x
Kemenangan maksimum
7500X taruhan

Blok mainan, kemudian tumble

Halaman peraturan menyatakan semua simbol membayar dalam blok sekurang-kurangnya 5 simbol sama yang bersambung secara mendatar atau menegak. Jadual bayaran mengira dari 5 hingga 25-64 dalam satu blok. Hanya kemenangan tertinggi dibayar bagi setiap kombinasi, dan kemenangan beberapa blok dicampur. Selepas menang simbol hilang, baki jatuh dan simbol baharu masuk, sehingga tumble tidak lagi membawa kemenangan atau ciri putaran.

Lima kepingan salji di belakang simbol

Dalam permainan asas, lima tanda berwarna, satu bagi setiap warna, berada di belakang simbol pada kedudukan rawak setiap putaran. Kemenangan di atas tanda memulakan ciri tanda itu selepas tumble putaran selesai: biru Refresh membersihkan semua simbol kecuali Wild dan membawa simbol baharu; ungu Wild Santa menukar semua satu simbol rawak menjadi Wild; kuning Blocks menambah blok 2x2 satu simbol; merah Supersize menambah satu blok 3x3, 4x4 atau 5x5; hijau Lucky Santa menambah 5 hingga 15 Wild.

Jika beberapa tanda dimenangi pada satu putaran, ia dimainkan mengikut susunan tetap: Refresh, Wild Santa, Blocks, Supersize, Lucky Santa. Wild, wajah Santa yang tersenyum, hanya datang daripada Wild Santa dan Lucky Santa. Ia menggantikan semua simbol, dan satu Wild boleh menyertai beberapa blok menang bagi simbol berlainan.

Midnight Riches, tahap demi tahap

Setiap simbol menang yang meletup menambah meter Midnight Riches, yang kembali ke sifar apabila tumble tidak membawa kemenangan lagi. Halaman 3 menyatakan mengumpul 140 mata daripada satu putaran asas, bersama tumble dan ciri putarannya, mencetuskan ciri ini selepas putaran itu tamat. Hanya di situ halaman menyebut mata, bukan simbol menang.

Ciri bermula pada tahap 1 dengan pengganda kemenangan 3x, dan pada setiap tahap kelima-lima ciri putaran dimainkan sekali mengikut susunan. Mengumpul 116 simbol menang membawa ke tahap 2 pada 6x, 120 ke tahap 3 pada 9x, 124 ke tahap 4 pada 12x dan 132 ke tahap 5 pada 15x. Ia tamat apabila satu tahap tidak cukup atau ciri tahap 5 selesai. Halaman peraturan tidak menyebut putaran percuma atau Scatter.

Membeli ciri

Buy Midnight Riches memulakan ciri dari permainan asas dengan harga 100X jumlah taruhan semasa, selepas tumble dan ciri putaran asas itu tamat. Sasaran tahap untuk pusingan yang dibeli tetap 116, 120, 124 dan 132. Ini diterangkan seperti dicetak, bukan disyorkan.

Had, taruhan dan bermain secara santai

Kemenangan maksimum ialah 7500X taruhan; pusingan yang mencapainya tamat, kemenangan dibayar hingga had dan ciri berbaki hilang. Taruhan dari RM0.20 hingga RM480.00. Tiada angka pulangan dicetak dalam peraturan.

Setiap angka jadual bayaran ialah RM untuk jumlah taruhan RM2.00. Tetapkan bajet musim perayaan dahulu, main dengan taruhan kecil sambil membiasakan diri dengan tanda dan tahap, dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Santa's Wonderland

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan bagi setiap saiz blok pada jumlah taruhan RM2.00; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol25-6420-2415-1912-149-118765
Beruang teddy1,000.00200.0050.0025.0012.505.002.501.501.00
Kereta api mainan merah500.00100.0025.0012.507.502.501.200.700.50
Kapal terbang mainan emas300.0050.0015.007.503.701.200.700.500.30
Bebola oren bersimbol sped150.0025.0010.005.002.500.700.400.300.20
Bebola merah bersimbol hati100.0020.007.503.502.000.600.400.300.20
Bebola hijau bersimbol kelawar75.0015.005.002.501.500.500.400.300.20
Bebola biru bersimbol wajik50.0010.003.702.001.000.400.300.200.10

Ciri putaran (seperti dicetak)

TandaCiriApa berlaku selepas tumble
BlueREFRESHScreen cleared except WILDs, new symbols brought in
PurpleWILD SANTAAll of one random symbol on screen turn wild
YellowBLOCKSRandom 2x2 blocks of one symbol added
RedSUPERSIZEOne random 3x3, 4x4 or 5x5 block of one symbol added
GreenLUCKY SANTA5 to 15 WILD symbols added

Tahap Midnight Riches (seperti dicetak)

TahapSimbol menang untuk dikumpulPengganda kemenangan
1-3x
21166x
31209x
412412x
513215x

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Santa's Wonderland

Apa fungsi kepingan salji berwarna?

Kemenangan di atasnya memulakan ciri selepas tumble: Refresh, Wild Santa, Blocks, Supersize atau Lucky Santa, mengikut warna.

Dari mana datangnya Wild dalam Santa's Wonderland?

Hanya daripada ciri Wild Santa dan Lucky Santa. Satu Wild boleh menyertai beberapa blok simbol berlainan.

Bagaimana Midnight Riches naik tahap?

Dengan mengumpul cukup simbol menang pada tahap itu: 116 untuk tahap 2, 120 untuk tahap 3, 124 untuk tahap 4 dan 132 untuk tahap 5.

Berapa pengganda kemenangan pada tahap 5?

15x, seperti dicetak. Tahap 1 bermula pada 3x.

Bolehkah saya main Santa's Wonderland di telefon?

Boleh. Di BolehSpin ia dibuka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda, tanpa aplikasi.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Hidupkan mainan dalam Santa's Wonderland

Main Santa's Wonderland di BolehSpin Daftar