BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

Sweet Kingdom: peti, kunci dan nyawa

Sweet Kingdom dimainkan pada grid kek 7x7, tetapi bahagian yang perlu difahami dahulu ialah hartanya: peti kayu memegang nilai duit dan kunci emas mengutip semuanya di skrin. Dalam putaran percuma peti membawa nyawa, dan peti emas IMMORTAL boleh kekal hingga akhir pusingan. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Sweet Kingdom di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Sweet Kingdom di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan Sweet Kingdom di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Grid
7x7, blok 5 atau lebih
Peti duit
0.5x hingga 20x jumlah taruhan
Pengutip
Simbol COLLECT kunci emas
Putaran percuma
3 hingga 7 Scatter = 10 hingga 30
Kemenangan maksimum
10,000x taruhan, seperti dicetak
Buy Bonus
100x jumlah taruhan semasa

Blok pada papan 7x7

Grid berbingkai biskut ini terletak di sebuah pekan gula-gula berwarna pastel, diperhatikan oleh watak bermata satu berjalur merah jambu dan putih yang memakai mahkota dan memegang tongkat kerajaan. Lima atau lebih simbol sama yang bersambung atas, bawah, kiri atau kanan membentuk blok; jadual bermula dari 5 hingga 15+.

Selepas setiap kemenangan simbol menang hilang, yang lain jatuh dan simbol baharu masuk dari atas. Tumble ini berterusan sehingga tiada kemenangan baharu, dan semuanya dibayar selepas putaran itu selesai. Kek cawan dengan ceri berada di atas jadual dengan RM300.00 untuk 15+.

Peti duit dan kunci emas

Simbol MONEY ialah peti kayu berjalur biru. Apabila mendarat ia mengambil nilai 0.5x, 1x, 1.5x, 2x, 2.5x, 3x, 4x, 5x, 10x, 15x atau 20x jumlah taruhan, dan kekal sehingga tumble putaran itu tamat atau sehingga ia dikutip.

Simbol COLLECT ialah kunci emas berbatu biru. Apabila mendarat, ia mengutip semua nilai MONEY di skrin. Halaman peraturan tidak menyatakan apa berlaku kepada peti yang hilang tanpa dikutip.

Putaran percuma: peti bernyawa

Scatter ialah bintang emas tersenyum dengan mahkota kecil. 3, 4, 5, 6 atau 7 Scatter memberi 10, 12, 15, 20 atau 30 putaran percuma, dan kiraan yang sama semasa pusingan menambah jumlah yang sama lagi.

Dalam pusingan ini setiap peti mendarat dengan bilangan nyawa yang turun 1 setiap putaran; ia kekal sehingga nyawa menjadi 0 atau nilainya dikutip. Simbol IMMORTAL MONEY, peti emas dengan senarai nilai yang sama, kekal di skrin sehingga pusingan tamat atau sehingga ia dikutip; halaman itu tidak menyebut nyawa untuknya.

Had dan harga beli

Halaman 3 mengehadkan kemenangan kepada 10,000x taruhan dalam permainan asas dan putaran percuma; pusingan putaran percuma yang mencapainya tamat serta-merta. Buy Bonus memulakan pusingan dengan 100x jumlah taruhan semasa, dan 3 hingga 7 Scatter boleh muncul pada putaran itu. Kami hanya menerangkannya. Halaman peraturan tidak menyebut Wild atau Ante Bet.

Manis, tetapi berpada

Tetapkan bajet, cuba taruhan minimum RM0.20 sambil melihat cara peti dan kunci berfungsi, dan semak jadual pada taruhan anda sendiri. Berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran Sweet Kingdom

Amaun RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk blok 5 hingga 15+ simbol; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol15+141312111098765
Kek cawan dengan ceri300.00140.0070.0030.0015.0010.005.004.003.503.002.00
Kepingan kek strawberi200.00120.0060.0025.0012.008.004.003.002.502.001.50
Kon aiskrim ungu120.0080.0040.0020.009.006.003.002.502.001.501.00
Lolipop hati80.0040.0020.0010.006.004.002.502.001.501.000.80
Bebola coklat60.0030.0016.007.005.003.002.001.501.000.800.60
Donat merah jambu50.0024.0012.006.004.002.501.501.000.800.600.50
Kek bersalut merah jambu40.0020.0010.005.003.002.001.000.800.600.500.40

Scatter dan putaran percuma

ScatterPutaran percuma
310
412
515
620
730

Nilai peti duit

Nilai yang mungkin
0.5x, 1x, 1.5x, 2x, 2.5x, 3x total bet
4x, 5x, 10x, 15x, 20x total bet

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Sweet Kingdom

Apa fungsi kunci emas dalam Sweet Kingdom?

Ia simbol COLLECT: apabila mendarat ia mengutip semua nilai peti duit di skrin.

Apakah nyawa pada peti?

Dalam putaran percuma setiap peti mendarat dengan nyawa yang turun 1 setiap putaran. Ia kekal sehingga nyawa 0 atau peti dikutip.

Apa beza peti IMMORTAL?

Halaman 3 menyatakan ia kekal di skrin sehingga pusingan tamat atau sehingga dikutip; nyawa tidak disebut untuknya.

Apa yang diberi 7 Scatter dalam Sweet Kingdom?

30 putaran percuma, dan 7 Scatter semasa pusingan menambah 30 lagi.

Bolehkah saya main Sweet Kingdom di telefon di BolehSpin?

Boleh, dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Buka pintu Sweet Kingdom

Main Sweet Kingdom di BolehSpin Daftar