BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Pragmatic Play

The Magic Cauldron: bancuh hingga lima modifier dalam satu putaran

Halaman peraturan The Magic Cauldron tidak menyebut putaran percuma. Sebaliknya, kawah yang menggelegak di sebelah grid mengira setiap simbol menang yang pecah, dan setiap 25 yang dikumpul membancuh ramuan yang mengubah papan. Botol dan permata memenuhi grid 7x7 dalam sebuah bengkel ramuan yang selesa. Di BolehSpin anda buka dari lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main The Magic Cauldron di BolehSpin Daftar
Skrin permainan The Magic Cauldron di Pragmatic Play BolehSpin
Skrin permainan The Magic Cauldron di Pragmatic Play BolehSpin

Ringkasan

Grid
7x7, blok 5 atau lebih
Kawah
Satu modifier setiap 25 simbol menang
Paling banyak setiap putaran
5 modifier, pada 125 simbol
Wild
Wild buku sihir dan Unicorn Wild
Putaran percuma
Tidak disebut dalam halaman peraturan
Menang maksimum
5,000x taruhan, seperti dicetak

Botol, permata dan blok

Kumpulan yang membayar di sini perlukan 5 atau lebih simbol serupa yang bersambung tepi ke tepi, mendatar atau menegak. Empat botol ramuan ialah simbol nilai tinggi, dan kelalang kuning membayar paling banyak: RM2.00 untuk 5 hingga RM1,000.00 untuk 15 hingga 49 pada taruhan RM2.00. Empat permata ialah simbol nilai rendah. Blok menang pecah, simbol baharu jatuh, dan ini berterusan sehingga tiada kemenangan atau ciri putaran baharu.

Bagaimana kawah diisi

Setiap simbol menang yang pecah dalam tumble sesuatu putaran dikira. Pada 25, kawah memberi modifier rawak, dimainkan selepas tumble atau modifier semasa tamat. Kemenangan daripada modifier turut dikira, jadi satu rangkaian boleh mencapai 125 simbol dan lima modifier, dan selepas itu kutipan berhenti untuk putaran tersebut. Empat yang pertama dicabut daripada senarai ini:

  • BEFUDDLEMENT: setiap simbol nilai tinggi di skrin bertukar menjadi simbol nilai rendah.
  • INVISIBREW: semua simbol nilai rendah hilang dan simbol baharu jatuh.
  • ENLARGING ALE: blok 3x3 atau 4x4 bagi satu simbol bayaran ditambah.
  • BALM OF TRANSFIGURATION: satu simbol bayaran rendah bertukar menjadi simbol bayaran tinggi.

Ramuan kelima

Modifier kelima ialah POTION OF DARKNESS atau UNICORN DUST. Darkness membuang simbol nilai rendah dan hanya membenarkan simbol nilai tinggi jatuh sehingga tumble berhenti. Unicorn Dust meletakkan 3 atau 4 Unicorn Wild, setiap satu bermula pada 1x atau 2x. Unicorn Wild dalam kemenangan kekal, naik 1x dan beralih ke ruang kosong di sebelahnya; beberapa dalam satu blok mendarab kemenangan itu dengan jumlah nilai mereka, dan setiap satu berhenti pada 20x. Jika mana-mana ramuan ini bermula pada grid yang tidak boleh membentuk kemenangan, papan diganti sehingga boleh.

Dua lagi sumber Wild

Wild ialah buku sihir hijau berhias yang menggantikan semua simbol kecuali Unicorn Wild. Selepas putaran berbayar tanpa kemenangan, ELIXIR WILDS boleh menambah 4 hingga 8 Wild. Tanda MOON SEED juga boleh muncul di belakang setiap salinan satu permata rawak untuk putaran itu; blok dengan sekurang-kurangnya 5 simbol bertanda meninggalkan 2 Wild apabila pecah.

Catatan daripada halaman peraturan

Taruhan dari RM0.20 hingga RM480.00, dan jumlah sesuatu putaran, termasuk tumble dan modifier, berhenti pada 5,000x taruhan. Halaman peraturan tidak menyebut putaran percuma, Buy Feature, Ante Bet atau jackpot. Halaman 1 menyebut Unicorn Wild hasil daripada ciri UNICORN WILDS, manakala halaman 3 menamakan modifier itu UNICORN DUST.

Membancuh ikut rentak sendiri

Kawah menunjukkan kemajuan, bukan janji. Pilih bajet, kekalkan taruhan kecil sambil belajar modifier, dan berhenti apabila bajet habis.

Jadual bayaran The Magic Cauldron

Jumlah RM yang ditunjukkan halaman peraturan pada jumlah taruhan RM2.00 untuk blok dengan bilangan simbol bersambung itu; ia berubah mengikut taruhan anda.

Simbol15-4912-1410-1198765
Kelalang ramuan kuning1,000.00100.0040.0016.0010.006.004.002.00
Kelalang kristal merah jambu400.0040.0020.008.006.004.002.001.40
Ramuan bulat biru200.0020.0010.006.004.002.001.601.00
Botol ramuan hijau100.0010.006.004.003.002.001.400.80
Permata ungu20.008.002.001.601.000.800.400.30
Permata hijau10.006.002.001.401.000.800.400.30
Permata merah6.002.001.601.000.600.400.300.20
Permata biru muda4.002.001.401.000.600.400.300.20

Modifier kawah

ModifierGiliranApa fungsinya
BEFUDDLEMENT1st to 4thAll high value symbols turn into low value symbols
INVISIBREW1st to 4thAll low value symbols disappear, new symbols fall
ENLARGING ALE1st to 4thAdds a 3x3 or 4x4 block of one paying symbol
BALM OF TRANSFIGURATION1st to 4thOne low paying symbol turns into a high paying symbol
POTION OF DARKNESS5thLow value symbols removed, only high value symbols fall
UNICORN DUST5th3 or 4 UNICORN WILDS with 1x or 2x, up to 20x

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim The Magic Cauldron

Dari mana datangnya ciri tambahan The Magic Cauldron?

Halaman peraturan tidak menyebut putaran percuma atau Buy Feature. Ciri tambahannya datang daripada modifier kawah dan ciri Wild.

Berapa modifier boleh diberi dalam satu putaran?

Hingga lima: satu bagi setiap 25 simbol menang, hingga 125 dalam rangkaian tumble yang sama.

Setinggi mana pengganda Unicorn Wild?

20x. Ia bermula 1x atau 2x dan naik 1x setiap kali menjadi sebahagian kemenangan.

Apa fungsi tanda MOON SEED?

Ia menandakan setiap salinan satu permata; blok menang dengan sekurang-kurangnya 5 simbol bertanda meninggalkan 2 Wild.

Bolehkah saya main The Magic Cauldron di telefon di BolehSpin?

Boleh. Buka lobi Pragmatic Play dalam pelayar telefon dan guna akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Pragmatic Play lain

Kacau The Magic Cauldron

Main The Magic Cauldron di BolehSpin Daftar