BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Pussy888

Coyote Cash Pussy888: bilangan beg menentukan pengganda

Dalam Coyote Cash di Pussy888, bilangan beg duit yang memulakan free games juga menentukan pengganda di dalamnya. Peraturan itu ada dalam kotak FREE GAMES di halaman pertama daripada dua halaman INFO, bersama kotak koyote dan beg duit. Halaman kedua menyenaraikan sebelas lagi simbol pembayar, tiga baris peraturan dan 25 garisan bernombor. Di BolehSpin, Coyote Cash ada dalam lobi Pussy888 dan dibuka dalam pelayar telefon: tanpa muat turun aplikasi, tanpa ID permainan berasingan, satu akaun BolehSpin. Ramai pemain sebut lobi ini pussy sahaja.

Main Coyote Cash di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Coyote Cash di Pussy888 BolehSpin
Skrin permainan Coyote Cash di Pussy888 BolehSpin

Ringkasan

Halaman INFO
2, ditukar dengan titik di bahagian bawah
Garisan bayaran
25 garisan bernombor dilukis di halaman 2
Asas bayaran
Semua hadiah didarab dengan pengganda pertaruhan
Free games
3 atau lebih beg duit menang 20 free games
Pengganda free games
x2, x3 atau x4 untuk 3, 4 atau 5 beg
Koyote
Hadiah didarab 2 apabila ia dalam kombinasi menang

Beg duit dan 20 free games

Beg duit ialah karung hijau bertanda dolar. Kotaknya mencetak 200 untuk lima, 20 untuk empat, 2 untuk tiga dan 1 untuk dua, dan mengatakan hadiah didarab dengan jumlah pertaruhan. Baris kedua dalam kotak itu mengatakan 3 atau lebih yang muncul akan memenangi 20 free games.

Pengganda bergantung pada beg

Kotak FREE GAMES mempunyai tiga baris. Ciri ini dimainkan pada garisan dan pertaruhan permainan yang mencetuskannya. Bergantung pada 3, 4 atau 5 beg duit yang mencetuskan ciri itu, semua hadiah didarab dengan 2, 3 atau 4 masing-masing. Ciri ini boleh dicetus semula, dan permainan yang dicetus semula dimainkan pada pengganda asal.

Jadi permulaan dengan empat beg memberi free games pada x3, dan jika dicetus semula, permainan baharu kekal pada x3 yang sama. Skrin contoh free games ditunjukkan di atas kotak itu.

Koyote

Koyote memegang pistol mempunyai nombor terbesar di halaman: 10000 untuk lima, 1000 untuk empat, 100 untuk tiga dan 10 untuk dua. Ia menggantikan semua simbol kecuali beg duit, dan hadiah didarab dengan 2 apabila ia berada dalam kombinasi menang. Halaman itu tidak memanggilnya wild.

Halaman 2: simbol bergambar

Helang bertopi polis membayar 5000, 500, 50 dan 5 untuk lima hingga dua. Ular dalam bingkai bulat membayar 2500, 250, 25 dan 3. Trak putih membayar 750, 150, 15 dan 2. Kaktus dan tengkorak lembu masing-masing membayar 500, 100, 10 dan 2.

Halaman 2: huruf dan nombor

A, K dan Q masing-masing membayar 250, 25 dan 5 untuk lima, empat dan tiga. J, 10 dan 9 masing-masing membayar 100, 15 dan 5. Tiada nilai untuk dua dicetak bagi enam simbol ini.

Baris peraturan dan garisan

Tiga baris dicetak di bawah simbol: semua simbol bermula dari gulungan paling kiri dan membayar dari kiri ke kanan hanya pada gulungan bersebelahan; semua hadiah didarab dengan pengganda pertaruhan; hanya kemenangan tertinggi dibayar bagi setiap kombinasi menang. Di bawahnya, 25 garisan dilukis sebagai grid bernombor 1 hingga 25.

Bermain dengan bijak

Tetapkan had perbelanjaan sebelum membuka permainan dan berhenti apabila sampai had itu.

Jadual bayaran Coyote Cash Pussy888

Nilai seperti dicetak di halaman INFO untuk 5 / 4 / 3 / 2 sama. Semua hadiah didarab dengan pengganda pertaruhan; kotak beg duit mengatakan hadiahnya didarab dengan jumlah pertaruhan.

Simbol5432
Koyote10,0001,00010010
Beg duit2002021
Helang bertopi polis5,000500505
Ular2,500250253
Trak putih750150152
Kaktus500100102
Tengkorak lembu500100102
A250255–
K250255–
Q250255–
J100155–
10100155–
9100155–

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Coyote Cash di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan Coyote Cash Pussy888

Berapa free games daripada beg duit?

3 atau lebih beg duit memenangi 20 free games.

Pengganda apa dalam free games?

x2 untuk 3 beg pencetus, x3 untuk 4 dan x4 untuk 5.

Apa berlaku apabila dicetus semula?

Ciri ini boleh dicetus semula, dan permainan baharu dimainkan pada pengganda asal.

Apa peranan koyote?

Ia menggantikan semua simbol kecuali beg duit, dan hadiah didarab dengan 2 apabila ia dalam kombinasi menang.

Bagaimana mula Coyote Cash di BolehSpin?

Buka lobi Pussy888 dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda dan tekan permainan ini.

Panduan permainan Pussy888 lain

Lebih banyak beg, pengganda free games lebih tinggi

Main Coyote Cash di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20