BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Pussy888

Pirate Ship Pussy888: wild tambahan dari gelendong ke-5

Pirate Ship meletakkan peraturannya yang paling luar biasa pada gelendong ke-5: simbol WILD EVENT di situ mencetuskan ciri yang menambah wild, dan halaman 2 mengaitkan wild tambahan itu dengan Pirate Ship's Attack. Di sekelilingnya, tiga halaman INFO mencetak WILD tengkorak emas, FREE SPIN BONUS bernilai 7, 10 atau 15 free games, sembilan simbol bayaran dan 30 garisan bayaran yang dilukis. Panduan ini hanya mengikut halaman itu. Di BolehSpin anda buka Pirate Ship dari lobi Pussy888, atau pussy seperti sebutan pemain, dalam pelayar telefon: tiada aplikasi, tiada ID permainan berasingan, satu akaun BolehSpin.

Main Pirate Ship di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Pirate Ship di Pussy888 BolehSpin
Skrin permainan Pirate Ship di Pussy888 BolehSpin

Ringkasan

Garisan bayaran
30 garisan bernombor dilukis di halaman 3
Arah kemenangan
Gelendong paling kiri, kiri ke kanan, bersebelahan
Asas hadiah
Semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan
WILD
Tengkorak emas, 1500 untuk 5
FREE SPIN BONUS
5 / 4 / 3 = 15 / 10 / 7 free games
WILD EVENT
Di gelendong ke-5: mencetuskan ciri dan menambah WILD

WILD EVENT di gelendong ke-5

Kotak kanan atas di halaman 1 menunjukkan simbol WILD EVENT. Barisnya menyatakan ia muncul di gelendong ke-5, akan mencetuskan ciri WILD EVENT dan menambah WILD tambahan. Halaman 2, bertajuk EXTRA WILD, menambah dua baris: permainan memilih WILD EVENT secara rawak, dan WILD tambahan mungkin ditambah selepas Pirate Ship's Attack. Gambar kiri di halaman itu menunjukkan roda bertanda RANDOM EVENT, SYMBOL EVENT dan REEL EVENT; halaman itu tidak menerangkan perkataan ini, jadi panduan ini juga tidak.

WILD tengkorak emas

Kotak kiri atas menunjukkan tengkorak emas dengan reben WILD dan satu nilai, 1500 untuk 5. Ia menggantikan semua simbol kecuali FREE SPIN BONUS dan WILD EVENT, yang ditunjukkan sebagai ikon kecil. Tiada nilai dicetak untuk 4 atau 3 WILD.

FREE SPIN BONUS dan FREE GAMES

Kotak tengah menunjukkan simbol FREE SPIN BONUS dengan free games sebagai ganti nombor: 15 FREE GAMES untuk 5, 10 FREE GAMES untuk 4 dan 7 FREE GAMES untuk 3. Bahagian FREE GAMES di halaman 1 mempunyai satu baris: ciri ini dimainkan pada garisan dan pertaruhan permainan yang mencetuskannya. Tiada pengganda dicetak untuk free games.

Sembilan simbol bayaran di halaman 3

Setiap kotak mencetak nilai untuk 5, 4 dan 3:

  • Peti harta: 1000, 250, 100
  • Bendera tengkorak dan tulang bersilang: 700, 150, 70
  • Bom hitam: 400, 100, 40
  • Teropong: 300, 75, 30
  • Roda kemudi kapal: 250, 50, 20
  • Sped: 200, 25, 15
  • Daiman: 150, 20, 10
  • Hati: 125, 10, 5
  • Kelawar: 100, 10, 5

Peraturan dan 30 garisan bayaran

Tiga baris menyusul simbol: semua simbol bermula dengan gelendong paling kiri dan membayar dari kiri ke kanan sahaja pada gelendong bersebelahan pada garisan bayaran aktif; semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan; hanya kemenangan tertinggi dibayar pada setiap garisan bayaran. Tiga puluh grid kecil melukis garisan bayaran, bernombor 1 hingga 30. Garisan 1 di baris tengah, garisan 2 di baris atas dan garisan 3 di baris bawah.

Halaman INFO tidak mencetak peraturan jackpot, gamble atau beli ciri. Tetapkan had perbelanjaan sebelum bermain dan patuhi had itu.

Jadual bayaran Pirate Ship Pussy888

Nilai seperti dicetak di halaman INFO untuk 5 / 4 / 3. Halaman menyatakan semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan. WILD hanya mencetak nilai untuk 5; FREE SPIN BONUS mencetak free games dan disenaraikan dalam teks.

Simbol543
WILD tengkorak emas1,500––
Peti harta1,000250100
Bendera tengkorak dan tulang bersilang70015070
Bom hitam40010040
Teropong3007530
Roda kemudi kapal2505020
Sped2002515
Daiman1502010
Hati125105
Kelawar100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Pirate Ship di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan Pirate Ship Pussy888

Apa yang memulakan ciri WILD EVENT?

Simbol WILD EVENT yang muncul di gelendong ke-5; ciri itu menambah WILD tambahan.

Bilakah wild tambahan ditambah?

Halaman 2 menyatakan WILD tambahan mungkin ditambah selepas Pirate Ship's Attack.

Berapa free games diberi FREE SPIN BONUS?

15 untuk 5, 10 untuk 4 dan 7 untuk 3, dimainkan pada garisan dan pertaruhan permainan yang mencetuskannya.

Apa yang WILD tidak boleh gantikan?

FREE SPIN BONUS dan WILD EVENT.

Bolehkah saya main Pirate Ship di telefon di BolehSpin?

Boleh. Pilih dalam lobi Pussy888 melalui pelayar telefon dan main dengan akaun BolehSpin anda, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan.

Panduan permainan Pussy888 lain

Perhatikan gelendong ke-5 dalam Pirate Ship

Main Pirate Ship di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20