BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Pussy888

Golden Tree Pussy888: MYSTERY di gulungan 1 memulakan RE-SPIN

Versi Pussy888 bagi Golden Tree mencetak peraturannya pada dua halaman INFO sahaja, dan halaman pertama berpusat pada simbol dengan tanda soal besar: MYSTERY. Ia bertukar menjadi simbol lain sebelum bayaran diberikan, dan apabila ia memenuhi gulungan 1, RE-SPIN bermula dahulu. Panduan ini mengikut kedua-dua halaman mengikut susunan dan hanya mengulang apa yang dicetak. Di BolehSpin, Golden Tree dipilih dalam lobi Pussy888 dan dibuka dalam pelayar telefon: tanpa muat turun aplikasi, tanpa ID permainan berasingan, satu akaun BolehSpin. Ramai pemain sebut lobi ini pussy sahaja.

Main Golden Tree di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Golden Tree di Pussy888 BolehSpin
Skrin permainan Golden Tree di Pussy888 BolehSpin

Ringkasan

Halaman INFO
2, ditukar dengan titik di bahagian bawah
Garisan bayaran
25 garisan bernombor dilukis di halaman 2
Arah kemenangan
Dari gulungan paling kiri, kiri ke kanan, gulungan bersebelahan sahaja
Asas bayaran
Semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan
FREE SPIN BONUS
5 = 15, 4 = 10, 3 = 7 FREE GAMES
RE-SPIN
MYSTERY di semua kedudukan gulungan 1; dua putaran semula

Simbol MYSTERY

Jubin MYSTERY menunjukkan tanda soal merah dengan perkataan MYSTERY di bawahnya. Kotaknya membawa dua peraturan. Pertama, ia bertukar menjadi mana-mana simbol lain, kecuali simbol FREE SPIN BONUS, sebelum bayaran diberikan. Kedua, apabila ia muncul di semua kedudukan gulungan 1, ia mencetuskan ciri RE-SPIN sebelum bertukar menjadi simbol lain. Kotak itu tidak mencetak nilai bayaran sendiri.

Cara RE-SPIN berjalan

Di bawah tajuk RE-SPIN, halaman menunjukkan satu skrin contoh dan dua baris peraturan. Semasa ciri ini, semua simbol WILD dan MYSTERY dikunci dan simbol lain berputar semula. Selepas dua putaran semula, hadiah diberikan mengikut keputusan. Halaman tidak menyebut apa-apa lagi tentang ciri ini.

WILD: satu nilai sahaja

WILD ialah jubin hijau dengan huruf WILD emas. Ia menggantikan semua simbol kecuali simbol FREE SPIN BONUS dan simbol MYSTERY. Kotaknya mencetak satu nilai sahaja, 5 2000; tiada nilai dicetak untuk 4 atau 3 WILD.

FREE SPIN BONUS dan BONUS GAME

Lencana bulat FREE SPIN BONUS mempunyai kotak sendiri: 5 memberi 15 FREE GAMES, 4 memberi 10 FREE GAMES dan 3 memberi 7 FREE GAMES. Tiada nilai bayaran dan tiada peraturan lain tentang permainan percuma dicetak. Di sebelah contoh RE-SPIN, skrin contoh BONUS GAME membawa satu baris: hadiah akan didedahkan secara automatik dalam ciri itu. Halaman tidak mencetak apa yang memulakan BONUS GAME, jadi panduan ini tidak meneka.

Halaman 2: jadual bayaran buah

Lapan kotak menyenaraikan nilai untuk 5, 4 dan 3 simbol sama, mengikut susunan yang dicetak:

  • Jubin Golden Tree: 1000, 250, 70
  • Nanas: 500, 100, 40
  • Epal: 300, 75, 30
  • Anggur: 250, 50, 20
  • Ceri: 200, 25, 15
  • Pisang: 150, 20, 10
  • Oren: 125, 15, 5
  • Pir: 100, 10, 5

Tiga baris peraturan dan 25 garisan

Di bawah kotak, halaman mencetak tiga baris: semua simbol bermula dari gulungan paling kiri dan membayar dari kiri ke kanan hanya pada gulungan bersebelahan pada garisan bayaran aktif; semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan; hanya kemenangan tertinggi dibayar pada setiap garisan. Di bawahnya, 25 rajah garisan bernombor memenuhi baki halaman. Kedua-dua halaman tidak mencetak peraturan jackpot, gamble atau beli ciri, dan meter RANDOM, MINOR dan MAJOR pada skrin contoh tidak diterangkan.

Pussy888 di BolehSpin menggunakan baki permainan sendiri: apabila anda buka Golden Tree, baki utama masuk ke dalam permainan, dan ia kembali apabila permainan ditutup. Tetapkan had perbelanjaan sebelum bermain dan patuhi had itu.

Jadual bayaran Golden Tree Pussy888

Nilai seperti dicetak di halaman INFO. Semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan. WILD mencetak nilai untuk 5 sahaja.

Simbol543
Jubin WILD2,000––
Jubin Golden Tree1,00025070
Nanas50010040
Epal3007530
Anggur2505020
Ceri2002515
Pisang1502010
Oren125155
Pir100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Golden Tree di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan Golden Tree Pussy888

Apa yang menjadikan MYSTERY satu RE-SPIN?

MYSTERY di semua kedudukan gulungan 1. RE-SPIN berjalan dahulu sebelum MYSTERY bertukar menjadi simbol lain.

Apa yang kekal di tempatnya semasa RE-SPIN?

Semua simbol WILD dan MYSTERY dikunci; simbol lain berputar semula, dan selepas dua putaran semula hadiah diberikan mengikut keputusan.

Bolehkah MYSTERY menjadi simbol FREE SPIN BONUS?

Tidak. Ia bertukar menjadi mana-mana simbol lain kecuali simbol FREE SPIN BONUS.

Berapa FREE GAMES yang diberi FREE SPIN BONUS?

15 untuk 5, 10 untuk 4 dan 7 untuk 3.

Bagaimana buka Golden Tree di BolehSpin?

Pilih dalam lobi Pussy888 melalui pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda. Tidak perlu aplikasi atau ID permainan berasingan.

Panduan permainan Pussy888 lain

Perhatikan MYSTERY di gulungan 1 dalam Golden Tree

Main Golden Tree di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20