BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Pussy888

Western Ranch Story Pussy888: WILD di semua kedudukan gulungan 1 memulakan EXTRA WILD

Dalam Western Ranch Story di Pussy888, kotak WILD melakukan lebih daripada menggantikan simbol. Peraturan keduanya menamakan satu pencetus: WILD di semua kedudukan gulungan 1 memulakan ciri EXTRA WILD. Kaitan antara WILD dan EXTRA WILD itulah benang panduan ini, diikuti permainan percuma dan jadual bayaran di halaman 2. Semua di sini datang dari dua halaman INFO. Di BolehSpin, Western Ranch Story dipilih dalam lobi Pussy888 dan dibuka dalam pelayar telefon: tanpa muat turun aplikasi, tanpa ID permainan berasingan, satu akaun BolehSpin. Ramai pemain sebut lobi ini pussy sahaja.

Main Western Ranch Story di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Western Ranch Story di Pussy888 BolehSpin
Skrin permainan Western Ranch Story di Pussy888 BolehSpin

Ringkasan

Halaman INFO
2, ditukar dengan titik di bahagian bawah
Garisan bayaran
25 garisan bernombor dilukis di halaman 2
Arah kemenangan
Dari gulungan paling kiri, kiri ke kanan, gulungan bersebelahan sahaja
Asas bayaran
Semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan
EXTRA WILD
WILD di semua kedudukan gulungan 1
FREE SPIN BONUS
5 = 15, 4 = 10, 3 = 7 FREE GAMES

WILD gerabak dan pencetusnya

WILD ialah jubin merah dengan gerabak berbumbung dan perkataan WILD. Kotaknya mencetak 5 1000 dan dua peraturan. Ia menggantikan semua simbol kecuali simbol FREE SPIN BONUS, dan apabila ia muncul di semua kedudukan gulungan 1, ia mencetuskan ciri EXTRA WILD. Tiada nilai dicetak untuk 4 atau 3 WILD.

Apa yang EXTRA WILD lakukan

Di bawah tajuk EXTRA WILD, halaman menunjukkan satu skrin contoh dan satu ayat: WILD tambahan boleh ditambah melalui cara berbeza sebelum gulungan berhenti. Ia tidak menyatakan berapa banyak atau di mana, jadi panduan ini tidak menambah apa-apa pada ayat itu. Pencetusnya ialah yang dicetak dalam kotak WILD.

FREE SPIN BONUS dan FREE GAMES

Simbol FREE SPIN BONUS ialah lencana biru dengan perkataan FREE SPIN BONUS. Kotaknya mencetak 15 FREE GAMES untuk 5, 10 FREE GAMES untuk 4 dan 7 FREE GAMES untuk 3, tanpa nilai bayaran. Panel FREE GAMES menambah satu peraturan: ciri ini akan dimainkan pada garisan dan pertaruhan permainan pencetus. Tiada peraturan pengganda atau cetusan semula dicetak.

Halaman 2: lapan simbol pembayar

Setiap kotak menyenaraikan nilai untuk 5, 4 dan 3 simbol sama, mengikut susunan yang dicetak:

  • Poster WANTED: 700, 250, 70
  • Lencana bintang SHERIFF DEPUTY: 500, 100, 40
  • Beg duit: 300, 75, 30
  • Revolver dengan BANG: 250, 50, 20
  • Peluru di atas sasaran: 200, 25, 15
  • Kaktus: 150, 20, 10
  • Kole berbuih: 125, 15, 5
  • Tali bergelung: 100, 10, 5

Baris peraturan dan garisan

Di bawah jadual bayaran, halaman mencetak tiga baris: semua simbol bermula dari gulungan paling kiri dan membayar dari kiri ke kanan hanya pada gulungan bersebelahan pada garisan bayaran aktif; semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan; hanya kemenangan tertinggi dibayar pada setiap garisan. Panel 25 rajah garisan bernombor menyusul. Kedua-dua halaman tidak mencetak peraturan jackpot, gamble atau beli ciri, dan meter pada skrin tidak diterangkan.

Pussy888 di BolehSpin menyimpan baki permainan: membuka Western Ranch Story memindahkan baki utama ke dalam permainan, dan menutupnya memulangkan baki itu. Tetapkan had perbelanjaan sebelum bermain dan patuhi had itu.

Jadual bayaran Western Ranch Story Pussy888

Nilai seperti dicetak di halaman INFO. Semua kemenangan didarab dengan pertaruhan garisan. WILD mencetak nilai untuk 5 sahaja.

Simbol543
Jubin WILD dengan gerabak1,000––
Poster WANTED70025070
Lencana bintang SHERIFF DEPUTY50010040
Beg duit3007530
Revolver dengan BANG2505020
Peluru di atas sasaran2002515
Kaktus1502010
Kole berbuih125155
Tali bergelung100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Western Ranch Story di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan Western Ranch Story Pussy888

Apa yang mencetuskan EXTRA WILD dalam Western Ranch Story?

WILD yang muncul di semua kedudukan gulungan 1, seperti dicetak dalam kotak WILD.

Apa berlaku dalam EXTRA WILD?

Halaman menyatakan WILD tambahan boleh ditambah melalui cara berbeza sebelum gulungan berhenti. Tiada bilangan dicetak.

Berapa bayaran 5 WILD?

Kotak WILD mencetak 5 1000. Tiada nilai dicetak untuk 4 atau 3.

Adakah pertaruhan sama semasa FREE GAMES?

Ya. Ciri ini dimainkan pada garisan dan pertaruhan permainan pencetus.

Bagaimana buka Western Ranch Story di BolehSpin?

Pilih dalam lobi Pussy888 melalui pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda. Tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan.

Panduan permainan Pussy888 lain

Perhatikan gulungan 1 dalam Western Ranch Story

Main Western Ranch Story di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20