BolehSpin
Daftar
Panduan permainan JILI

Fortune Monkey JILI: gulungan hutan dengan respin Wild

Fortune Monkey ialah parti hutan dengan burung kakak tua, kelapa dan papan BAR, tetapi perkara pertama yang perlu difahami ialah Free Respin: apabila satu gulungan memegang Wild monyet, permainan boleh memutar semula gulungan lain sebagai peluang kedua. Gulungan keempat pula menetapkan kadar setiap kemenangan. Di BolehSpin anda buka dari lobi JILI dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan tanpa ID permainan berasingan, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Fortune Monkey di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Fortune Monkey di JILI BolehSpin
Skrin permainan Fortune Monkey di JILI BolehSpin

Ringkasan

Gulungan
3 gulungan utama + Special Reel keempat
Garisan
5, dalam gambar garisan
Wild
Monyet, 3 membayar 20.00
Kadar Special Reel
1x, 2x, 3x, 5x, 10x, 15x
Free Respin
Gulungan Wild beri peluang kedua
Extra Bet
50% lagi, tiada kadar 1x

Free Respin: peluang kedua si monyet

Halaman bantuan melukis Wild monyet terus dalam peraturan Free Respin, dan Special Reel tidak diputar semula semasa ciri ini. Ada tiga keadaan:

  • Satu gulungan memegang simbol Wild yang sama tetapi tiada garisan menang: anda dapat peluang kedua untuk memutar semula gulungan lain.
  • Dua gulungan memegang simbol Wild yang sama: anda dapat peluang untuk respin Wild bagi menutup satu gulungan lagi.
  • Respin bermula daripada satu gulungan Wild dan gulungan Wild kedua muncul selepas itu: anda dapat peluang kedua untuk respin Wild bagi menutup satu gulungan lagi.

Syarat kecil tentang respin

Setiap keadaan membawa nota yang sama dalam kurungan: keputusan mesti lebih besar atau sama dengan keputusan awal, dan keputusan awal tidak dikira untuk kemenangan. Maksudnya, menurut halaman bantuan, putaran sebelum respin tidak dibayar sendiri, dan hasil selepas respin sekurang-kurangnya sama baik. Di satu tempat halaman bantuan mencetak kurungan ini dua kali berturut-turut; ia ayat yang sama, bukan peraturan tambahan.

Gulungan keempat menetapkan kadar

Di sebelah kanan tiga gulungan utama ialah Special Reel. Semua bayaran kemenangan didarab dengan kadar yang berhenti di tengahnya. Dalam pertaruhan biasa ia ada 6 kadar: 1x, 2x, 3x, 5x, 10x dan 15x.

Monyet, buah dan BAR

Kemenangan memerlukan 3 simbol sama dari kiri ke kanan pada satu garisan, dan kemenangan pada garisan berlainan dicampur. Monyet berbulu putih yang mengangkat penumbuk ialah Wild: ia menggantikan apa-apa simbol dan tiga daripadanya membayar 20.00 untuk taruhan 1. Di bawahnya burung kakak tua merah 4.00, pokok kelapa 3.00, buah kelapa 2.40 dan pisang 2.00, kemudian 3BAR, 2BAR dan 1BAR pada 1.60, 1.00 dan 0.40.

Extra Bet, baca dengan teliti

Extra Bet memerlukan tambahan 50% daripada jumlah taruhan dan membuang kadar 1x daripada Special Reel. Halaman bantuan menyatakan Extra Bet akan meningkatkan dengan ketara kemunculan simbol kadar tinggi; itu dakwaan permainan sendiri yang kami petik, tanpa sebarang angka. Ia juga mencetak formula, kemenangan Extra Bet = (Odds x taruhan biasa x pengganda Special Reel) / 5!, dicetak tepat begitu, tanpa menerangkan pembahagian itu. Kami tidak mengesyorkannya: ia menaikkan kos setiap putaran sebanyak separuh.

Sesi yang munasabah

Tetapkan bajet pada harga taruhan biasa dahulu, main kecil sambil melihat rupa respin, dan berhenti apabila bajet habis. Respin ialah sebahagian daripada putaran, bukan sebab untuk menaikkan taruhan.

Jadual bayaran Fortune Monkey

Bayaran untuk tiga simbol sama pada satu garisan, untuk taruhan 1 dan kemudian didarab dengan kadar Special Reel.

Simbol3
Wild monyet20.00
Burung kakak tua merah4.00
Pokok kelapa3.00
Buah kelapa2.40
Pisang2.00
3BAR1.60
2BAR1.00
1BAR0.40

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Fortune Monkey

Apa yang memulakan Free Respin dalam Fortune Monkey?

Satu gulungan yang memegang simbol Wild sama tanpa garisan menang memberi peluang kedua untuk memutar semula gulungan lain. Dua gulungan Wild memberi peluang untuk respin Wild ke gulungan lain.

Adakah putaran sebelum respin dibayar?

Halaman bantuan menyatakan keputusan awal tidak dikira untuk kemenangan dan keputusan selepas respin mesti lebih besar atau sama dengannya.

Adakah Special Reel berputar lagi semasa respin?

Tidak. Halaman bantuan menyatakan Special Reel tidak diputar semula dalam Free Respin.

Berapa kos Extra Bet?

Tambahan 50% daripada jumlah taruhan, dan kadar 1x tidak lagi muncul pada Special Reel.

Di mana Fortune Monkey di BolehSpin?

Dalam lobi JILI, dibuka dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda. Tiada aplikasi atau ID permainan berasingan.

Panduan permainan JILI lain

Sertai parti Fortune Monkey

Main Fortune Monkey di BolehSpin Daftar