BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Native Indian Mega888: totem, telur burung hantu dan Diamond Bonus

Native Indian mengisi gulungannya dengan busur dan anak panah, topeng helang, tengkorak biri-biri jantan dan pasu berlukis, dijaga oleh totem bertelinga arnab sebagai WILD. Halaman bantuannya menunjukkan dua tambahan: putaran percuma daripada burung hantu dalam telur, dan Diamond Bonus sehingga 1000x jumlah taruhan.

Main Native Indian di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Native Indian di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Native Indian di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gulungan x 3 baris, 25 garisan
Wild
Totem bertelinga arnab, 5 = 1000
Putaran percuma
3 / 4 / 5 telur = 7 / 10 / 15
Bonus
Diamond Bonus, sehingga 1000x jumlah taruhan
Simbol teratas
Busur dan anak panah, 700 untuk lima

Dua tambahan, bukan satu

Native Indian berkongsi tangga bayaran dengan Magical Spin, tetapi bantuannya ada jadual putaran percuma sebenar dan halaman Diamond Bonus, bukan pilihan topi.

Butang menu berada di kiri atas skrin, bukan kanan atas.

Telur burung hantu

Burung hantu yang mengintai dari telur, bertanda FREESPIN BONUS, ialah simbol putaran percuma. Tiga memberi 7 permainan percuma, empat memberi 10 dan lima memberi 15. Tiada pengganda atau peraturan cetus semula ditulis.

Diamond Bonus

Halaman terakhir menunjukkan grid jubin bertulis 'click' dengan pengganda di tepi, dan ayat 'win up to 1000x total bet'. Apa yang memulakan bonus ini dan cara memainkan grid tidak ditulis, jadi anggap gambar itu sekadar paparan.

WILD totem

WILD ialah totem bertelinga arnab. Ia boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali BONUS atau FREE SPIN, jadi tidak menggantikan telur burung hantu. Lima totem membayar 1000.

Bayaran bertema puak

  • Busur dan anak panah: 700 / 200 / 50.
  • Topeng helang: 500 / 100 / 40.
  • Tengkorak biri-biri jantan: 300 / 75 / 30.
  • Totem biru: 250 / 50 / 20.
  • Topi merah: 200 / 25 / 15.
  • Topeng merah-putih: 150 / 20 / 10.
  • Totem paruh hijau: 125 / 15 / 5.
  • Pasu berlukis: 100 / 10 / 5.

Di sekeliling gulungan

Skrin menunjukkan CURRENT BALANCE, BET, AUTOPLAY, SPIN, GAME WIN serta meter MAJOR, RANDOM dan MINOR. Meter dan bar PRESS REVEAL tidak diterangkan. Tiada unit bayaran dicetak.

Main dengan had

Tetapkan bajet sebelum mula dan pilih taruhan yang selesa untuk 25 garisan. Di BolehSpin, Native Indian dibuka sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin, tanpa APK dan tanpa ID permainan berasingan.

Jadual bayaran Native Indian

Bayaran untuk 5 / 4 / 3 simbol seperti dalam halaman bantuan; WILD hanya ada nilai untuk lima.

Simbol543
WILD totem1,000––
Busur dan anak panah70020050
Topeng helang50010040
Tengkorak biri-biri jantan3007530
Totem biru2505020
Topi merah2002515
Topeng merah-putih1502010
Totem paruh hijau125155
Pasu berlukis100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Native Indian

Berapa putaran percuma Native Indian?

3, 4 atau 5 telur burung hantu memberi 7, 10 atau 15 permainan percuma.

Apa itu Diamond Bonus?

Halaman bonus dengan ayat 'sehingga 1000x jumlah taruhan'; pencetusnya tidak ditulis.

Di mana menu?

Di kiri atas skrin permainan.

Adakah WILD menggantikan telur?

Tidak. WILD tidak menggantikan simbol BONUS atau FREE SPIN.

Bagaimana mula bermain?

Log masuk BolehSpin, buka Mega888 H5 dan pilih Native Indian.

Panduan permainan Mega888 lain

Ikut jejak totem di BolehSpin

Main Native Indian di BolehSpin Daftar