BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Western Ranch Story Mega888: poster WANTED di Barat Liar

Jangan keliru dengan Ranch Story: Western Ranch Story ialah permainan lain. Di sini tiada ladang dan haiwan ternakan, sebaliknya barang-barang Barat Liar - lencana syerif, pistol yang berbunyi BANG!, kaktus dan poster WANTED seekor serigala bersapu tangan merah.

Main Western Ranch Story di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Western Ranch Story di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Western Ranch Story di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gulungan x 3 baris, 25 garisan
Wild
Kereta kuda, lima = 1000
Simbol teratas
Poster WANTED, 700 / 250 / 70
Permainan percuma
3 / 4 / 5 FREE SPIN BONUS = 7 / 10 / 15
Bonus
Tiada

Bukan Ranch Story

Kedua-dua nama berbunyi hampir sama dan bantuannya disusun dengan cara yang serupa, tetapi nilainya berbeza. Dalam Western Ranch Story lima WILD membayar 1000 (Ranch Story 2000), simbol teratas ialah poster WANTED dengan 700 / 250 / 70 (geng serigala Ranch Story 1000 / 250 / 100), dan hanya ada lapan simbol biasa, bukan sepuluh.

Kereta kuda WILD

Kereta kuda koboi berbumbung merah ditanda WILD. Bantuan menulis bahawa WILD boleh dikira sebagai apa-apa simbol kecuali FREE SPIN. Lima kereta kuda sebaris membayar 1000.

Lapan barang Barat Liar

Semua simbol biasa ialah gambar, tiada huruf A hingga 9:

  • Poster WANTED serigala: 700 / 250 / 70
  • Lencana sheriff deputy: 500 / 100 / 40
  • Beg duit: 300 / 75 / 30
  • Pistol (BANG!): 250 / 50 / 20
  • Peluru atas sasaran: 200 / 25 / 15
  • Kaktus: 150 / 20 / 10
  • Kole bir: 125 / 15 / 5
  • Tali: 100 / 10 / 5

Permainan percuma

Jubin biru 'FREE SPIN BONUS' membuka permainan percuma: tiga memberi 7, empat 10, lima 15. Itu sahaja yang ditulis; tiada pengganda atau bonus lain.

Jika anda pernah bermain Treasure Island, nilai di sini hampir sama dengan permainan itu kecuali simbol teratas, tetapi Western Ranch Story tidak mempunyai Cannon Bonus atau Treasure Map Bonus.

Skrin utama

Di bawah gulungan ada bar PRESS REVEAL dengan ikon bintang syerif kecil, kemudian CURRENT BALANCE, BET dan AUTO PLAY. Bar dan ikon itu tidak diterangkan dalam bantuan lima halaman ini.

Main dengan had

Pilih jumlah yang sanggup anda belanjakan, tetapkan taruhan yang sama sepanjang sesi, dan berehat selepas setiap pusingan permainan percuma untuk menyemak baki.

Di BolehSpin, Western Ranch Story berjalan sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon dengan akaun BolehSpin; tiada APK.

Jadual bayaran Western Ranch Story

Bayaran untuk 5 / 4 / 3 simbol seperti dicetak dalam bantuan; WILD hanya menunjukkan nilai untuk lima.

Simbol543
Kereta kuda WILD1,000––
Poster WANTED serigala70025070
Lencana sheriff deputy50010040
Beg duit3007530
Pistol (BANG!)2505020
Peluru atas sasaran2002515
Kaktus1502010
Kole bir125155
Tali100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan tentang Western Ranch Story

Adakah Western Ranch Story sama dengan Ranch Story?

Tidak. Tema, simbol dan nilainya berbeza: WILD 1000 berbanding 2000, dan lapan simbol biasa berbanding sepuluh.

Apakah simbol teratas?

Poster WANTED serigala: 700 / 250 / 70.

Berapa permainan percuma?

Tiga jubin memberi 7, empat memberi 10 dan lima memberi 15 permainan percuma.

Ada permainan bonus?

Tiada bonus disebut dalam bantuan.

Di mana boleh main?

Di BolehSpin, dalam Mega888 H5 terus dari pelayar telefon.

Panduan permainan Mega888 lain

Tunggang ke Barat di BolehSpin

Main Western Ranch Story di BolehSpin Daftar