BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Egypt's Book of Mystery PG Soft: putaran percuma dengan pilihan

Egypt's Book of Mystery ialah slot PG Soft dengan kepala helang, kepala serigala, ular tedung ungu, mata dengan permata ungu, ankh emas serta cangkuk dan cambuk pada gelung, ditambah A, K, Q, J dan 10. Halaman peraturan menyebutnya slot video 6 gelung, 5 baris dengan satu gelung tambahan di atas gelung 2, 3, 4 dan 5. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan dengan satu akaun BolehSpin.

Main Egypt's Book of Mystery di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Egypt's Book of Mystery di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Egypt's Book of Mystery di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Cara menang
2,025 - 32,400 cara, kemenangan dari gelung paling kiri ke kanan
Bayaran
6, 5, 4 atau 3 simbol sama, nilai dicetak pada halaman Paytable
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya gelung 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 atau lebih simbol Scatter di mana-mana

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nilai untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama, dari kepala helang pada 80, 50, 40 dan 30 hingga Q, J dan 10 pada 4, 3, 2 dan 1. Halaman peraturan menyatakan kemenangan tunai bersamaan nilai Paytable didarab saiz taruhan dan aras taruhan, jadi nombor ini bukan jumlah RM.

Cara bayaran cara menang

Cara menang dikira apabila simbol menang berturutan dari gelung paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol didapati dengan mendarab simbol menang bersebelahan pada setiap gelung, dan bayaran simbol didarab dengan nombor itu. Contoh halaman ialah 1 x 2 x 3 x 1 = 6, jadi bayaran 40 menjadi 40 x 6 = 240. Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kombinasi menang tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Wild dan Wilds-on-the-Way

Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan hanya muncul pada gelung 2, 3, 4 dan 5. Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol pada gelung itu yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi 2 hingga 4 simbol Wild, bergantung pada bilangan ruang simbol yang didudukinya.

Symbol Transformation Feature

Semasa mana-mana putaran, satu simbol selain Wild atau Scatter dipilih secara rawak untuk menggantikan 3 atau lebih simbol pada gelung sebelum kemenangan dibayar.

Putaran percuma dan pendarab permulaan

4 atau lebih simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma, dan simbol Scatter hanya muncul pada gelung tambahan di atas. Anda memilih cara bermula: 15 putaran percuma dengan pendarab permulaan x1, 10 putaran percuma dengan x5, 5 putaran percuma dengan x10, atau Mystery Choice yang mungkin memberi sebarang gabungan putaran percuma dan pendarab permulaan. Ketik satu pilihan untuk bermula.

Jika lebih daripada 4 simbol Scatter mencetus ciri ini, setiap Scatter tambahan menambah 4 putaran percuma kepada pilihan 15, 2 kepada pilihan 10 dan 1 kepada pilihan 5. Semasa mana-mana putaran percuma dengan satu atau lebih simbol menang, pendarab kemenangan meningkat 1 selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh. 3 atau 4 simbol Scatter semasa ciri ini memberi 5 atau 10 putaran percuma lagi.

Jadual bayaran Egypt's Book of Mystery

Nilai yang dicetak halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab taruhan, jadi ia bukan jumlah RM.

Simbol6543
Kepala helang80504030
Kepala serigala50302520
Ular tedung ungu40302510
Mata dengan permata ungu3020158
Ankh emas1512106
Cangkuk dan cambuk1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Egypt's Book of Mystery

Bagaimana mencetus putaran percuma?

4 atau lebih simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma.

Apakah yang boleh dipilih apabila putaran percuma bermula?

15 putaran percuma pada x1, 10 pada x5, 5 pada x10, atau Mystery Choice.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi berbingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan bertukar menjadi 2 hingga 4 simbol Wild.

Bagaimana main Egypt's Book of Mystery di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat Wild muncul dalam Egypt's Book of Mystery

Main Egypt's Book of Mystery di BolehSpin Daftar