BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Ways of the Qilin PG Soft: simbol berbingkai jadi Wild

Ways of the Qilin ialah slot PG Soft dengan 6 gelung dan 6 baris yang membayar mengikut 576 hingga 46,656 cara menang. Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar, di samping Wild dan Scatter. Cirinya ialah Wilds-on-the-Way dan putaran percuma yang pendarabnya naik. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan dengan satu akaun BolehSpin.

Main Ways of the Qilin di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Ways of the Qilin di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Ways of the Qilin di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susunan
6 gelung, 6 baris
Cara menang
576 - 46,656 cara; asas taruhan 20, aras taruhan 1 hingga 10
Bayaran
6, 5, 4 atau 3 simbol sama, nombor dicetak halaman Paytable
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya pada gelung 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 atau lebih simbol Scatter di mana-mana
Putaran percuma
Bermula 5 putaran; Scatter mendedahkan +1, +2, +3 putaran atau x1

Susunan dan cara menang

Cara menang dikira apabila simbol menang berturutan dari gelung paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol didapati dengan mendarab bilangan simbol menang bersebelahan pada setiap gelung, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan cara itu. Contoh halaman ialah 1 x 3 x 2 = 6, jadi bayaran 30 menjadi 30 x 6 = 180. Selepas setiap bayaran simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kombinasi menang tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Sesetengah simbol (selain Wild dan Scatter) pada gelung 2, 3, 4 dan/atau 5 boleh menduduki 2 hingga 4 ruang simbol, dan setiap satunya dikira sebagai satu simbol semasa pengiraan bayaran.

Simbol dan jadual bayaran

Katak emas di atas timbunan syiling ialah baris teratas pada 80, 50, 40 dan 30 untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama, kemudian kapal layar emas pada 50, 30, 25 dan 20, dan periuk biru kehijauan penuh syiling emas pada 40, 30, 25 dan 10.

Halaman peraturan menyatakan kemenangan dalam wang tunai sama dengan nilai Paytable didarab dengan saiz taruhan dan aras taruhan, jadi nombor ini bukan jumlah dalam RM.

Wilds-on-the-Way

Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol (selain Wild dan Scatter) pada gelung 2, 3, 4 dan/atau 5 yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol boleh mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi 2 hingga 4 simbol Wild, bergantung pada bilangan ruang simbol yang didudukinya.

Putaran percuma

4 atau lebih simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma. Sebelum ciri bermula, setiap simbol Scatter pada gelung mendedahkan sama ada +1 putaran, +2 putaran, +3 putaran atau x1. Bermula dengan 5 putaran percuma, +1, +2 dan +3 menambah bilangan putaran percuma. Di hujung setiap putaran percuma, 1 putaran percuma diberi untuk setiap simbol +1 Spin pada gelung (jika ada).

Pendarab dalam putaran percuma

Pendarab kemenangan ialah x1 pada permulaan Ciri Putaran Percuma. Bermula dengan nilai tokokan pendarab x1, setiap x1 yang didedahkan menaikkan nilai tokokan itu sebanyak 1. Semasa mana-mana putaran percuma, jika ada satu atau lebih simbol menang, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh, pendarab kemenangan dinaikkan dengan nilai tokokan itu.

Jadual bayaran Ways of the Qilin

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan taruhan, dan ia bukan jumlah dalam RM.

Simbol6543
Katak emas di atas timbunan syiling80504030
Kapal layar emas50302520
Periuk biru kehijauan penuh syiling emas40302510
Kubis hijau3020158
Uncang merah berisi syiling1512106
Tali syiling dengan jumbai biru1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Ways of the Qilin

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Ways of the Qilin?

4 atau lebih simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma, bermula dengan 5 putaran percuma.

Apa yang didedahkan oleh simbol Scatter?

Sebelum putaran percuma bermula, setiap Scatter mendedahkan +1 putaran, +2 putaran, +3 putaran atau x1.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi simbol berbingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan menjadi 2 hingga 4 Wild.

Bagaimana main Ways of the Qilin di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat Wild muncul dalam Ways of the Qilin

Main Ways of the Qilin di BolehSpin Daftar