BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Ultimate Striker PG Soft: Wilds-on-the-Way melekat pada 6 gulungan

Ultimate Striker ialah slot video PG Soft 6 gulungan, 6 baris dengan Wilds-on-the-Way melekat dan putaran percuma yang menaikkan semua pendarab. Ia membayar 576 cara - 46,656 cara, dan 4 simbol Scatter mencetus 15 putaran percuma. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Ultimate Striker di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Ultimate Striker di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Ultimate Striker di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Gulungan dan baris
6 gulungan, 6 baris
Cara menang
576 cara - 46,656 cara, kemenangan dari gulungan paling kiri ke kanan
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pendarab
x1, x2, x3, kemudian x5 dari pusingan keempat dalam satu putaran
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 15 putaran percuma
Kemenangan maksimum
Halaman peraturan mencetak 8,000x jumlah pertaruhan

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar ditambah Wild dan Scatter yang tidak mencetak nombor bayaran. Bola sepak di atas timbunan wang tunai ialah baris teratas pada 80, 50, 40 dan 30 untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama, dan Q, J serta 10 paling bawah pada 4, 3, 2 dan 1. Ini nilai yang dicetak pada halaman Paytable, bukan jumlah wang dalam RM; jadual di bawah menyalinnya tepat.

Cara bayaran cara menang

Halaman Paytable menamakan permainan ini 576 - 46,656 Ways. Cara menang dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan, dan bayaran didarab dengan bilangan cara menang. Contoh halaman ialah 1 x 2 x 2 x 1 x 1 = 4, jadi bayaran 40 menjadi 40 x 4 = 160. Sesetengah simbol boleh menduduki 2 hingga 4 ruang simbol dan dikira sebagai satu simbol. Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup, simbol di atasnya jatuh, dan kemenangan tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Sticky Wilds-on-the-Way

Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol mungkin mempunyai bingkai perak; simbol Wild dan Scatter dikecualikan. Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi Wild.

Nombor di bahagian atas Wild ialah bilangan kali ia boleh digunakan dalam kombinasi menang sebelum ia memusnahkan dirinya. Pada 2 atau lebih ia kekal dan dikurangkan 1; pada 1 ia memusnahkan dirinya pada pusingan seterusnya.

Pendarab

Semasa mana-mana putaran, semua kemenangan didarab dengan pendarab yang dipaparkan di bawah gulungan, bermula dengan x1 pada pusingan pertama. Kemenangan pada pusingan pertama menaikkan pusingan kedua kepada x2, kemenangan pada pusingan kedua menaikkan pusingan ketiga kepada x3, dan kemenangan pada pusingan ketiga menaikkan pusingan keempat, dan seterusnya, kepada x5.

Putaran percuma dan kemenangan maksimum

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 15 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 lagi. Pada permulaan, pendarab di bawah gulungan dinaikkan kepada x2, x4, x6 dan x10, dan jika ada kombinasi menang ia naik masing-masing 1, 2, 3 dan 5 pada putaran percuma seterusnya. Putaran percuma boleh dicetus semula.

Halaman peraturan mencetak kemenangan maksimum 8,000x jumlah pertaruhan; jika jumlah kemenangan mencapainya, putaran itu tamat.

Jadual bayaran Ultimate Striker

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab taruhan; ia bukan jumlah wang dalam RM.

Simbol6543
Bola sepak di atas timbunan wang tunai80504030
Slip pertaruhan bola sepak dengan syiling60403020
Kasut bola sepak merah50252015
Sarung tangan penjaga gol biru30201510
Bendera pengadil2015108
Wisel2015108
A8532
K8532
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Ultimate Striker

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Ultimate Striker?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 15 putaran percuma, dan setiap simbol Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi simbol berbingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan menjadi Wild.

Berapa lama Wild kekal?

Lihat nombor di atasnya: pada 2 atau lebih ia dikurangkan 1 dan kekal, pada 1 ia memusnahkan dirinya pada pusingan seterusnya.

Bagaimana main Ultimate Striker di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat Wild melekat dalam Ultimate Striker

Main Ultimate Striker di BolehSpin Daftar