BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Wild Coaster PG Soft: Wild mengembang pada gulungan

Wild Coaster ialah slot video PG Soft dengan 6 gulungan dan 4 baris, serta satu gulungan tambahan di atas dan di bawah gulungan 2, 3, 4 dan 5. Jadual bayarannya menunjukkan kereta berlanggar, roda Ferris, khemah sarkas, pondok tiket, hot dog, cawan minuman, serta A, K, Q, J dan 10. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Wild Coaster di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Wild Coaster di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Wild Coaster di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Cara menang
4,096 - 20,736 cara, kemenangan dari gulungan paling kiri ke kanan
Taruhan
Taruhan asas 20, tahap taruhan 1 hingga 10, saiz taruhan 0.01 hingga 5.00, mata wang RM
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; muncul hanya pada gulungan tambahan atas dan bawah bagi gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 10 putaran percuma
Scatter tambahan
Setiap Scatter tambahan memberi 2 putaran percuma lagi
Pendarab
Bermula x1, naik 1 selepas setiap pusingan menang

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nombor untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Kereta berlanggar ialah baris teratas pada 80, 60, 40 dan 30, kemudian roda Ferris pada 70, 50, 25 dan 20, dan khemah sarkas pada 60, 40, 25 dan 10.

Nombor itu ialah nilai yang dicetak pada halaman Paytable. Halaman peraturan menyatakan kemenangan tunai ialah nilai Paytable didarab saiz taruhan dan tahap taruhan, jadi ia bukan jumlah RM.

Taruhan dan cara menang

Halaman peraturan menyatakan permainan dimainkan dengan taruhan asas 20 untuk 4,096 hingga 20,736 cara, tahap taruhan 1 hingga 10 dan saiz taruhan 0.01 hingga 5.00. Cara menang dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol didapati dengan mendarab bilangan simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan cara itu.

Contoh halaman ialah 1 x 2 x 2 x 1 = 4, jadi bayaran 40 menjadi 40 x 4 = 160. Kemenangan serentak dicampur. Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kombinasi menang tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Pendarab

Pada permulaan mana-mana putaran permainan utama, pendarab kemenangan ialah x1. Semasa mana-mana putaran, jika ada satu atau lebih simbol menang pada gulungan, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh ke bawah, pendarab kemenangan naik 1.

Wild mengembang

Simbol Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter, dan hanya muncul pada gulungan tambahan atas dan gulungan tambahan bawah bagi gulungan 2, 3, 4 dan 5. Mana-mana Wild pada gulungan tambahan itu bermula dengan 3 simbol Wild bertindan.

Jika satu Wild terlibat dalam kemenangan dan terdapat 2 atau 3 Wild bertindan, Wild paling atas dalam tindanan memusnahkan dirinya pada pusingan seterusnya. Jika Wild pada gulungan tambahan atas berada dalam lajur yang sama dengan Wild pada gulungan tambahan bawah, semua simbol dalam lajur itu (kecuali Scatter) bertukar menjadi Wild dan kekal pada gulungan sehingga Wild di atas dan/atau di bawah habis digunakan.

Putaran percuma

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 10 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Pada permulaan ciri, pendarab kemenangan ialah x1 dan naik 1 dengan cara yang sama seperti dalam permainan utama. Mana-mana Wild yang belum digunakan kekal pada gulungan sehingga tamat ciri atau sehingga ia terlibat dalam kemenangan. Putaran percuma boleh dicetus semula.

Jadual bayaran Wild Coaster

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan taruhan, dan ia bukan jumlah wang dalam RM.

Simbol6543
Kereta berlanggar80604030
Roda Ferris70502520
Khemah sarkas60402510
Pondok tiket3020158
Hot dog1512106
Cawan minuman1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Wild Coaster

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Wild Coaster?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 10 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Di mana Wild muncul?

Menurut halaman peraturan, Wild hanya muncul pada gulungan tambahan atas dan bawah bagi gulungan 2, 3, 4 dan 5, dan bermula dengan 3 Wild bertindan.

Bagaimana pendarab kemenangan naik?

Pendarab bermula x1 dan naik 1 apabila ada simbol menang, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh ke bawah.

Bagaimana main Wild Coaster di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat Wild mengembang dalam Wild Coaster

Main Wild Coaster di BolehSpin Daftar