BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Pussy888

Dolphin Pussy888: tiga permainan tambahan dalam tiga halaman

Kebanyakan halaman INFO Dolphin bukan tentang jadual bayaran. Halaman 1 dan 2 menerangkan tiga permainan tambahan yang berasingan: BONUS GAME peti harta, FEVER GAME dan GAMBLE GAME. Jadual bayaran menunggu di halaman 3, dengan lajur ALL OF A KIND di sebelah kiraan biasa. Panduan ini meneliti ketiga-tiga tambahan satu demi satu, kemudian bayarannya. Di BolehSpin, Dolphin dibuka dari lobi Pussy888 dalam pelayar telefon, tanpa muat turun aplikasi, tanpa ID permainan berasingan dan dengan satu akaun BolehSpin.

Main Dolphin di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Dolphin di Pussy888 BolehSpin
Skrin permainan Dolphin di Pussy888 BolehSpin

Ringkasan

Halaman INFO
3, dengan butang BACK
Garisan bayaran
9 garisan bernombor dilukis di halaman 3
Arah kemenangan
Dari gulungan paling kiri atau paling kanan, kiri ke kanan atau kanan ke kiri, gulungan bersebelahan, garisan aktif
WILD
Jerung; menggantikan semua simbol kecuali BONUS
BONUS
5 = BONUS GAME 3 kali, 4 = 2 kali, 3 = 1 kali
FEVER GAME
5 simbol sama jenis, tidak termasuk WILD, dalam bentuk silang
GAMBLE GAME
Kemenangan didarab 2 bagi setiap tekaan betul

Jerung WILD dan peti BONUS

Halaman 1 dibuka dengan seekor jerung bertanda WILD. Ia menggantikan semua simbol kecuali BONUS, dan tiada nilai bayaran dicetak untuknya. Di sebelahnya, peti harta bertanda BONUS mencetak kiraan sebagai ganti nombor: 5 memberi BONUS GAME 3 kali, 4 memberi BONUS GAME 2 kali dan 3 memberi BONUS GAME 1 kali.

BONUS GAME peti harta

Panel BONUS GAME ada tiga titik:

  • Pilih peti harta untuk memenangi hadiah mengikut simbol yang diperoleh.
  • Dapat bintang laut akan memenangi hadiah Pass Crossing.
  • TIMES berkurang 1 jika anda mendapat jerung WILD; apabila ia sama dengan 0, ciri ini tamat.

FEVER GAME di halaman 2

FEVER GAME dicetuskan apabila tepat 5 simbol sama jenis, tidak termasuk WILD, tersusun dalam bentuk silang. Simbol sama jenis itu akan dikunci dan simbol lain yang berbeza akan berputar semula.

GAMBLE GAME

Selepas kemenangan, pemain boleh memilih untuk mempertaruhkan kemenangan itu dalam ciri gamble. Kemenangan didarab dengan 2 bagi setiap tekaan betul. Jika tekaan salah, semua kemenangan hilang dan ciri ini tamat. Skrin contoh menunjukkan dua kerang dengan butang LEFT x2 dan RIGHT x2.

Halaman 3: tujuh simbol

Setiap kotak mencetak 5, 4 dan 3, kemudian nilai ALL OF A KIND:

  • Ikan lumba-lumba: 1000, 200, 50; ALL OF A KIND 5000
  • Ikan badut: 400, 100, 15; ALL OF A KIND 1600
  • Sotong kurita: 150, 50, 10; ALL OF A KIND 800
  • Kuda laut: 100, 40, 8; ALL OF A KIND 400
  • Penyu: 75, 25, 5; ALL OF A KIND 200
  • Ikan buntal: 50, 15, 3; ALL OF A KIND 100
  • Syiling emas: 20, 10, 2; ALL OF A KIND 50

Empat baris peraturan

Semua simbol bermula dari gulungan paling kiri atau paling kanan dan membayar dari kiri ke kanan atau kanan ke kiri pada gulungan bersebelahan pada garisan bayaran aktif. Semua hadiah didarab dengan pertaruhan garisan. Hanya kemenangan tertinggi dibayar pada setiap garisan. Hadiah ALL OF A KIND didarab dengan jumlah pertaruhan. Garisan 1 hingga 9 dilukis di bawahnya. Tiada peraturan free games, jackpot atau beli ciri dicetak. Tetapkan had perbelanjaan sebelum mula dan patuhinya.

Jadual bayaran Dolphin Pussy888

Nilai seperti dicetak di halaman INFO. Halaman 3 menyatakan semua hadiah didarab dengan pertaruhan garisan, dan hadiah ALL OF A KIND didarab dengan jumlah pertaruhan.

Simbol543ALL OF A KIND
Ikan lumba-lumba1,000200505,000
Ikan badut400100151,600
Sotong kurita1505010800
Kuda laut100408400
Penyu75255200
Ikan buntal50153100
Syiling emas2010250

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Dolphin di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan Dolphin Pussy888

Berapa pusingan BONUS GAME yang saya dapat?

Seperti dicetak: 5 BONUS memberi BONUS GAME 3 kali, 4 memberi 2 kali, 3 memberi 1 kali.

Apa yang menamatkan permainan peti harta?

Setiap jerung WILD yang anda dapat menolak 1 daripada TIMES; apabila ia sama dengan 0, ciri ini tamat.

Apa yang memulakan FEVER GAME?

Tepat 5 simbol sama jenis, tidak termasuk WILD, tersusun dalam bentuk silang.

Adakah GAMBLE GAME wajib?

Tidak. Halaman itu menyatakan pemain boleh memilih untuk gamble; tekaan salah menghilangkan kemenangan dan menamatkan ciri.

Perlukah aplikasi di BolehSpin?

Tidak. Buka lobi Pussy888 dalam pelayar telefon dan main dengan akaun BolehSpin anda, tanpa ID permainan berasingan.

Panduan permainan Pussy888 lain

Kenali ketiga-tiga tambahan dalam Dolphin

Main Dolphin di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20