BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Pussy888

Season's Greetings Pussy888: satu simbol, tiga bonus game

Kotak kedua di halaman INFO pertama Season's Greetings memegang peraturan ini: 3 atau lebih simbol berlabel SEASONS GREETINGS secara rawak memenangi satu daripada tiga ciri bonus game. Panduan ini bermula di situ, melalui tiga skrin bonus, kemudian FEVER GAME dan GAMBLE GAME di halaman 2 serta jadual bayaran di halaman 3. Di BolehSpin, Season's Greetings dibuka dari lobi Pussy888 dalam pelayar telefon: tanpa muat turun aplikasi, tanpa ID permainan berasingan, satu akaun BolehSpin.

Main Season's Greetings di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Season's Greetings di Pussy888 BolehSpin
Skrin permainan Season's Greetings di Pussy888 BolehSpin

Ringkasan

Halaman INFO
3, dengan butang BACK
Garisan bayaran
9 garisan bernombor dilukis di halaman 3
Arah kemenangan
Gulungan paling kiri atau paling kanan, mana-mana arah, gulungan bersebelahan
WILD
Menggantikan semua simbol kecuali SEASONS GREETINGS
SEASONS GREETINGS
3 atau lebih secara rawak memenangi satu daripada tiga ciri bonus game
FEVER GAME
5 simbol sejenis dalam bentuk silang
GAMBLE GAME
5 tahap darab; tekaan salah menghilangkan kemenangan

Dua kotak di halaman 1

Kotak kiri menunjukkan mercun dan kotak merah di atas perkataan WILD, dengan satu baris: menggantikan semua simbol kecuali simbol SEASONS GREETINGS, yang gambar kecilnya dicetak dalam teks. Tiada bayaran dicetak untuk WILD. Kotak kanan menunjukkan simbol SEASONS GREETINGS dan menyatakan 3 atau lebih yang muncul akan secara rawak memenangi satu daripada tiga ciri bonus game.

Tiga skrin BONUS GAME

Di bawah tajuk BONUS GAME terdapat tiga skrin contoh, masing-masing dengan dua baris:

  • Roda: putar roda untuk memenangi hadiah mengikut simbol yang diperoleh; mendapat EXIT menamatkan ciri itu. Contohnya mencetak senarai ODDS x75, x51, x39, x24, x21, x9 dan x3.
  • Hidangan: pilih hidangan untuk memenangi hadiah mengikut simbol yang diperoleh; mendapat hidangan hangus menamatkan ciri itu.
  • Singa: putar roda, dan apabila singa berhenti anda memenangi hadiah mengikut simbol yang diperoleh; apabila singa sampai ke GOAL ciri itu tamat.

FEVER GAME: bentuk silang

Halaman 2 menyatakan hanya 5 simbol sejenis, tidak termasuk WILD, yang tersusun dalam bentuk silang mencetuskan FEVER GAME. Simbol yang sepadan dikunci dan simbol lain berputar semula. Tiga rajah menunjukkan bentuk silang yang dikira; rajah keempat bertanda pangkah merah dan tidak dikira.

GAMBLE GAME: lima tahap

Selepas menang, anda boleh memilih untuk mempertaruhkannya dalam GAMBLE GAME. Setiap tekaan betul mendarab kemenangan dengan pengganda yang didedahkan pada tahap semasa. Ada 5 tahap darab, dan selepas semuanya dimenangi anda kembali ke permainan biasa. Tekaan salah menghilangkan semua kemenangan dan menamatkan ciri itu. Skrin contoh menunjukkan BIG dan SMALL.

Halaman 3: tujuh simbol

Setiap kotak mencetak nilai untuk 5, 4 dan 3; nombor selepas palang ialah nilai ALL OF A KIND:

  • Kepala tarian singa: 1000, 200, 50 | 5000
  • Pokok Krismas: 400, 100, 15 | 1600
  • Kepala lembu jantan: 150, 50, 10 | 800
  • Ayam panggang: 150, 40, 8 | 400
  • Topeng merah putih: 75, 25, 5 | 200
  • Hati merah jambu dengan mawar: 50, 15, 3 | 100
  • Tanglung merah: 20, 10, 2 | 50

Empat baris peraturan

Semua simbol bermula dari gulungan paling kiri atau paling kanan dan membayar dari kiri ke kanan atau kanan ke kiri pada gulungan bersebelahan pada garisan bayaran aktif. Semua hadiah didarab dengan pertaruhan garisan. Hanya kemenangan tertinggi dibayar pada setiap garisan. Hadiah ALL OF A KIND didarab dengan jumlah pertaruhan; halaman ini tidak menerangkan ALL OF A KIND lebih lanjut. Tiada halaman mencetak peraturan jackpot, free game atau beli ciri. Tetapkan had perbelanjaan sebelum bermain.

Jadual bayaran Season's Greetings Pussy888

Nilai seperti dicetak di halaman INFO. Semua hadiah didarab dengan pertaruhan garisan; hadiah ALL OF A KIND didarab dengan jumlah pertaruhan.

Simbol543ALL OF A KIND
Kepala tarian singa1,000200505,000
Pokok Krismas400100151,600
Kepala lembu jantan1505010800
Ayam panggang150408400
Topeng merah putih75255200
Hati merah jambu dengan mawar50153100
Tanglung merah2010250

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Season's Greetings di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan Season's Greetings Pussy888

Bonus game mana yang saya dapat?

3 atau lebih simbol SEASONS GREETINGS secara rawak memenangi satu daripada tiga ciri bonus game: roda, hidangan atau singa.

Apa yang menamatkan setiap bonus game?

EXIT pada roda, hidangan hangus dalam permainan hidangan, dan singa sampai ke GOAL.

Bentuk apa yang memulakan FEVER GAME?

5 simbol sejenis, bukan WILD, tersusun dalam bentuk silang.

Berapa tahap GAMBLE GAME?

5. Tekaan salah pada mana-mana tahap menghilangkan seluruh kemenangan dan menamatkan ciri itu.

Perlukah aplikasi berasingan untuk Season's Greetings di BolehSpin?

Tidak. Buka lobi Pussy888 dalam pelayar telefon dan main dengan akaun BolehSpin anda, tanpa ID permainan berasingan.

Panduan permainan Pussy888 lain

Mula dengan kotak bonus dalam Season's Greetings

Main Season's Greetings di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20