BolehSpin
🧧 Free Angpao πŸ† Menang Hari Ini Daftar
Panduan permainan Pussy888

Feng Shen Pussy888: lima token, lima jadual

Feng Shen di Pussy888 menggunakan separuh daripada empat halaman INFO untuk lima token unsur bulat: emas, kayu, air, api dan tanah. Setiap token ada jadualnya sendiri, dan tiga daripadanya juga mendarab hadiah kombinasi menang. Panduan ini membaca jadual itu dahulu, kemudian ALL OF A KIND FEATURE, GAMBLE GAME dan jadual bayaran di halaman 4. Di BolehSpin, Feng Shen dibuka dari lobi Pussy888 dalam pelayar telefon: tanpa muat turun aplikasi, tanpa ID permainan berasingan, satu akaun BolehSpin.

Main Feng Shen di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Feng Shen di Pussy888 BolehSpin
Skrin permainan Feng Shen di Pussy888 BolehSpin

Ringkasan

Halaman INFO
4, dengan butang BACK
Garisan bayaran
9 garisan bernombor dilukis di halaman 4
Arah kemenangan
Gulungan paling kiri atau paling kanan, mana-mana arah, gulungan bersebelahan
Bagua
Menggantikan semua simbol kecuali lima token unsur
BONUS GAME
3 atau lebih token unsur; setiap unsur ada hadiah sendiri
Pengganda token
Air x2 / x4, kayu x3 / x9, emas x4 / x16
GAMBLE GAME
Gambar tengah lengkap mendarab kemenangan; tidak lengkap menghilangkannya

Bagua dan BONUS GAME

Halaman 1 dibuka dengan jubin bagua bergambar yin dan yang. Ia menggantikan semua simbol kecuali lima token unsur, yang digambarkan dalam baris itu, dan tiada bayaran dicetak untuknya. Kotak di bawah menunjukkan lima token di bawah tajuk BONUS GAME: 3 atau lebih yang muncul akan memenangi ciri bonus game, dan setiap unsur sepadan dengan hadiahnya sendiri.

Lima jadual unsur

Halaman 1 dan 2 memberi setiap token satu jadual. Bahagian atas jadual menamakan simbol All of a Kind Feature, baris seterusnya mencetak nilai untuk tiga token sendiri, dan kotak di kaki jadual menyatakan token itu menggantikan semua simbol kecuali simbol ciri tersebut. Jadual juga menyenaraikan baris simbol bonus kecil, yang tidak dimasukkan dalam panduan ini.

  • Tanah: binatang biru; tiga token tanah x25
  • Api: bangau putih; tiga token api x50
  • Air: naga sian dan phoenix; tiga token air x150
  • Kayu: lelaki muda berbaju biru dan wanita muda berbaju merah; tiga token kayu x300
  • Emas: lelaki tua dan wanita berhias kepala berbulu; tiga token emas x750

Tiga token yang mendarab

Di bawah jadual air, kayu dan emas ada satu baris setiap satu. Token air bertanda x2: hadiah x2 apabila ia berada dalam kombinasi menang, dan x4 apabila dua. Token kayu bertanda x3: x3 dengan satu, x9 dengan dua. Token emas bertanda x4: x4 dengan satu, x16 dengan dua. Jadual tanah dan api tidak mencetak baris seperti itu.

ALL OF A KIND FEATURE

Halaman 3 memberi ciri ini dua baris. Apabila ALL OF A KIND feature diperoleh semasa bonus game, ciri yang sepadan dicetuskan. Simbol khas yang muncul dikunci, dan simbol lain berputar semula sehingga semua simbol sama. Dua skrin contoh menunjukkan gulungan sebelum dan selepas.

GAMBLE GAME

Selepas menang, anda boleh memilih untuk mempertaruhkannya. Jika bahagian atas dan bawah membentuk gambar tengah yang lengkap, kemenangan didarab dengan pengganda yang sepadan; skrin contoh menunjukkan penanda x2, x3, x4 dan x5. Jika gambar tengah tidak lengkap, semua kemenangan hilang dan ciri itu tamat.

Halaman 4: lapan simbol dan empat peraturan

Setiap simbol mencetak nilai untuk 5, 4 dan 3, kemudian nilai ALL OF A KIND; senarai penuh ada dalam jadual bayaran di bawah. Peraturannya: semua simbol bermula dari gulungan paling kiri atau paling kanan dan membayar dari kiri ke kanan atau kanan ke kiri pada gulungan bersebelahan pada garisan aktif; semua hadiah didarab dengan pertaruhan garisan; hanya kemenangan tertinggi dibayar pada setiap garisan; hadiah ALL OF A KIND didarab dengan jumlah pertaruhan. Tiada halaman mencetak peraturan jackpot, free game atau beli ciri. Tetapkan had perbelanjaan sebelum bermain.

Jadual bayaran Feng Shen Pussy888

Nilai seperti dicetak di halaman INFO. Semua hadiah didarab dengan pertaruhan garisan; hadiah ALL OF A KIND didarab dengan jumlah pertaruhan.

Simbol543ALL OF A KIND
Lelaki tua berjanggut putih1,000200505,000
Wanita berhias kepala berbulu40080202,500
Lelaki muda berbaju biru20040151,000
Wanita muda berbaju merah1603010500
Naga sian100207400
Phoenix60155150
Bangau putih40103100
Binatang biru205250

Jadual unsur

UnsurSimbol All of a Kind FeatureTiga token unsur sendiriToken dalam kombinasi menang
EarthBlue beastx25no multiplier printed
FireWhite cranex50no multiplier printed
WaterCyan dragon, phoenixx150x2 with one, x4 with two
WoodYoung man in blue, young woman in redx300x3 with one, x9 with two
GoldOld man, woman with a feathered headdressx750x4 with one, x16 with two

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Main Feng Shen di BolehSpin

Ahli baharu: angpao percuma RM20, tiada deposit diperlukan (permainan Free Event sahaja). Syarat terpakai.

Soalan Feng Shen Pussy888

Apa yang tidak diganti oleh bagua?

Lima token unsur: emas, kayu, air, api dan tanah.

Token mana yang mendarab hadiah kombinasi menang?

Air x2 dengan satu dan x4 dengan dua, kayu x3 dan x9, emas x4 dan x16. Tanah dan api tidak mencetak pengganda.

Bilakah ALL OF A KIND FEATURE bermula?

Apabila ia diperoleh semasa bonus game. Simbol khas dikunci dan yang lain berputar semula sehingga semua simbol sama.

Bagaimana GAMBLE GAME ditentukan?

Jika bahagian atas dan bawah membentuk gambar tengah yang lengkap, kemenangan didarab; jika tidak, ia hilang.

Perlukah aplikasi berasingan untuk Feng Shen di BolehSpin?

Tidak. Buka lobi Pussy888 dalam pelayar telefon dan main dengan akaun BolehSpin anda, tanpa ID permainan berasingan.

Panduan permainan Pussy888 lain

Mula dengan token dalam Feng Shen

Main Feng Shen di BolehSpin Daftar
Main game iniDaftar, dapat RM20