BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Lucky Duck Mega888: sehari di pantai pada 30 garisan

Lucky Duck ialah percutian musim panas di lima gelendong: tapak sulaiman, minuman sejuk, pelampung dan aiskrim, dengan itik getah berkaca mata hitam memberi permainan percuma. Satu simbol di sini berbeza daripada permainan seumpamanya: selipar merah jambu bertanda 'RESPIN CHANCE!'.

Main Lucky Duck di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Lucky Duck di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Lucky Duck di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gelendong x 3 baris, 30 garisan
Wild
WILD kole bir, 5 = 1500
Simbol teratas
Tapak sulaiman 1000, minuman merah jambu 700
Permainan percuma
3 / 4 / 5 itik = 7 / 10 / 15
Khas
Selipar: 'RESPIN CHANCE!'

Dua simbol besar, bukan satu

Banyak permainan gaya ini ada satu gambar teratas. Lucky Duck ada dua: tapak sulaiman membayar 1000 / 250 / 100 untuk lima, empat dan tiga, dan minuman merah jambu membayar 700 / 150 / 70. Selepas itu jadual menurun melalui pelampung (400), baju renang (300), aiskrim (250), hot dog (200), kaki itik (150), payung pantai (125) dan koktel (100 untuk lima).

Selipar dan respin

Bantuan menunjukkan selipar merah jambu dengan perkataan 'RESPIN CHANCE!' dan tiada yang lain. Ia tidak menyebut berapa selipar diperlukan atau gelendong mana yang diputar semula. Kami hanya melaporkan label seperti tertera.

Kole bir sebagai WILD

WILD ialah kole bir berlabel WILD. Lima WILD membayar 1500. Seperti susun atur bantuan ini, WILD boleh dikira sebagai mana-mana simbol kecuali FREE SPIN, jadi kole tidak menggantikan itik getah.

Permainan percuma itik getah

Itik getah berkaca mata hitam dengan tulisan 'FREE PLAY' ialah simbol putaran percuma. Tiga, empat atau lima itik memberi 7, 10 atau 15 permainan percuma. Bantuan mengulang halaman ini beberapa kali tanpa peraturan pengganda atau pencetus semula.

Di skrin

Menu berada di kiri atas. Meter RANDOM, MAJOR dan MINOR tersusun di sebelah kiri, dengan GAME WIN di bawahnya, dan bar PRESS REVEAL di bawah gelendong. Meter dan bar ini tidak diterangkan, dan label baki dieja 'CURRENT BALANEC'.

Kekalkan suasana cuti

Dengan 30 garisan, lihat kotak BET supaya tahu kos setiap putaran. Tetapkan bajet kecil dan berhenti apabila habis. Di BolehSpin, Lucky Duck berjalan sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon; tiada APK untuk dipasang dan tiada ID permainan berasingan.

Jadual bayaran Lucky Duck

Bayaran untuk 5 / 4 / 3 simbol seperti dalam bantuan; WILD hanya ada nilai untuk lima.

Simbol543
WILD kole bir1,500––
Tapak sulaiman1,000250100
Minuman merah jambu70015070
Pelampung40010040
Baju renang bikini3007530
Aiskrim2505020
Hot dog2002515
Kaki itik selam1502010
Payung pantai125105
Koktel100105

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Lucky Duck

Apakah maksud 'RESPIN CHANCE' dalam Lucky Duck?

Bantuan menunjukkannya di sebelah selipar merah jambu tetapi tiada peraturan lanjut.

Simbol mana memberi permainan percuma?

Itik getah bertanda FREE PLAY: 3, 4 atau 5 itik memberi 7, 10 atau 15 permainan percuma.

Simbol mana bayar paling tinggi?

Selain WILD (1500 untuk lima), tapak sulaiman paling tinggi: 1000 untuk lima.

Berapa garisan Lucky Duck?

30 garisan, dilukis pada halaman bantuan pertama.

Bagaimana main Lucky Duck di BolehSpin?

Log masuk, buka Mega888 H5 dalam pelayar telefon dan pilih Lucky Duck; tiada APK diperlukan.

Panduan permainan Mega888 lain

Ke pantai di BolehSpin

Main Lucky Duck di BolehSpin Daftar