BolehSpin
Daftar
Panduan permainan Mega888

Lucky Koi Mega888: kolam koi di lima garisan

Lucky Koi membawa anda ke tepi kolam berbatu dengan daun teratai, kipas merah dan tiga pasang ikan koi yang berpusing. Tiada huruf kad langsung: hadiah paling kecil pun ialah haiwan kolam. Semuanya dalam satu halaman bantuan, dan di BolehSpin permainan ini dibuka sebagai Mega888 H5 dalam pelayar telefon.

Main Lucky Koi di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Lucky Koi di Mega888 H5 BolehSpin
Skrin permainan Lucky Koi di Mega888 H5 BolehSpin

Ringkasan

Susunan
5 gulungan x 3 baris, 5 garisan
Wild
Pasangan koi emas, ganti pasangan koi putih dan oren
Bayaran tertinggi
Pasangan koi emas: 2,000 untuk lima
Scatter
Jongkong emas, perak dan gangsa
Simbol rendah
Kipas, teratai, kura-kura, katak, pepatung

Tiga pasang koi

Simbol utama ialah tiga pasang koi yang berenang mengelilingi teratai merah jambu. Pasangan emas ialah Wild dan hadiah tertinggi: 2,000 untuk lima, 500 untuk empat, 100 untuk tiga dan 25 untuk dua. Pasangan putih bayar 1,000 / 200 / 50 / 5 dan pasangan oren 500 / 100 / 25 / 5.

Menurut halaman bantuan, pasangan emas 'can substitue' (ejaan pembekal) untuk pasangan putih dan/atau pasangan oren. Tiada simbol lain disebut.

Kemenangan wild bayar dua arah

Kombinasi wild boleh membayar dua arah pada garisan yang sama. Nota itu hanya dicetak di sebelah wild, jadi kemenangan haiwan kolam biasa dibaca dari kiri.

Kehidupan di sekitar kolam

Daripada A, K, Q, J dan 10, Lucky Koi menggunakan lima simbol kolam. Semuanya bayar mulai dua simbol sama:

  • Kipas merah dengan huruf 金: 250 / 100 / 25 / 3
  • Teratai air: 200 / 80 / 20 / 2
  • Kura-kura: 150 / 50 / 15 / 2
  • Katak: 100 / 25 / 5 / 2
  • Pepatung: 50 / 10 / 5 / 2

Jongkong emas, perak dan gangsa

Tiga scatter ialah jongkong Cina: emas bertanda 金, perak bertanda 銀 dan satu gangsa. Apabila tiga atau lebih logam yang sama berada pada gulungan berturut-turut, pusingan bonus diaktifkan. Halaman bantuan berhenti di situ: tiada bayaran scatter dan tiada penerangan pusingan bonus.

Cara bermain dengan tenang

Pertaruhan lalai ialah 0.50 untuk lima garisan, ditunjukkan dalam kotak BET di sebelah CREDIT. Ubah dengan butang tambah dan tolak sebelum menekan main. Tetapkan had sesi, semak kotak CREDIT sekali-sekala dan berhenti apabila sampai had.

Jadual bayaran Lucky Koi

Syiling dibayar untuk 5 / 4 / 3 / 2 simbol sama pada satu garisan, seperti dicetak pada halaman bantuan.

Simbol5432
Pasangan koi emas (Wild)2,00050010025
Pasangan koi putih1,000200505
Pasangan koi oren500100255
Kipas merah250100253
Teratai air20080202
Kura-kura15050152
Katak1002552
Pepatung501052

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Lucky Koi

Kenapa Lucky Koi ada tiga simbol koi?

Ia tiga peringkat: pasangan emas ialah wild dan hadiah tertinggi, pasangan putih bayar 1,000 untuk lima dan pasangan oren 500.

Adakah Lucky Koi guna huruf kad?

Tidak. Hadiah rendah ialah kipas merah, teratai air, kura-kura, katak dan pepatung.

Adakah scatter jongkong bayar syiling?

Halaman bantuan tidak menyenaraikan nilai bayaran. Tiga atau lebih jenis sama pada gulungan berturut-turut mengaktifkan pusingan bonus.

Adakah pusingan bonus Lucky Koi diterangkan?

Tidak. Halaman bantuan hanya menyatakan cara ia diaktifkan, bukan apa yang berlaku di dalamnya.

Di mana boleh main Lucky Koi?

Di BolehSpin, dalam lobi Mega888 H5, terus dari pelayar telefon dengan akaun BolehSpin anda.

Panduan permainan Mega888 lain

Cuba nasib di kolam Lucky Koi

Main Lucky Koi di BolehSpin Daftar