BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Leprechaun Riches PG Soft: simbol bertukar menjadi Wild

Leprechaun Riches ialah slot PG Soft dengan 6 gelung dan 6 baris yang membayar mengikut cara menang, dari 576 hingga 46,656 cara. Halaman Paytable menyenaraikan sebelas simbol berbayar serta simbol Wild dan Scatter. Ciri khasnya ialah Wilds-on-the-Way, di mana simbol berbingkai bertukar menjadi Wild selepas kemenangan. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi dan dengan satu akaun BolehSpin.

Main Leprechaun Riches di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Leprechaun Riches di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Leprechaun Riches di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susunan
6 gelung, 6 baris
Cara menang
576 - 46,656 cara; asas taruhan 20, aras taruhan 1 hingga 10
Bayaran
6, 5, 4 atau 3 simbol sama, nombor dicetak halaman Paytable
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya pada gelung 2, 3, 4 dan 5
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 15 putaran percuma
Pendarab putaran percuma
Bermula x1, naik 1 selepas setiap pusingan yang ada kemenangan

Susunan dan cara menang

Halaman peraturan menggambarkan permainan ini sebagai slot video 6 gelung, 6 baris. Ia dimainkan dengan asas taruhan 20 untuk 576 hingga 46,656 cara menang, aras taruhan 1 hingga 10 dan saiz taruhan 0.01 hingga 5.00.

Cara menang dikira apabila simbol menang berturutan dari gelung paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol didapati dengan mendarab bilangan simbol menang bersebelahan pada setiap gelung, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan cara itu. Contoh halaman ialah 1 x 3 x 2 = 6, jadi bayaran 30 menjadi 30 x 6 = 180. Selepas setiap bayaran simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah, dan kemenangan tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Simbol dan jadual bayaran

Topi hijau ialah baris teratas pada 80, 50, 40 dan 30 untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama, kemudian semanggi empat daun pada 50, 30, 25 dan 20. Jadual di bawah menyalin nilai kesemua sebelas simbol dengan tepat.

Halaman peraturan menyatakan kemenangan cara menang dalam wang tunai sama dengan nilai Paytable didarab dengan saiz taruhan dan aras taruhan, jadi nombor ini bukan jumlah dalam RM. Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan hanya muncul pada gelung 2, 3, 4 dan 5.

Wilds-on-the-Way

Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol (selain Wild dan Scatter) pada gelung 2, 3, 4 dan/atau 5 yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol yang dipilih rawak, selain Wild dan Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi 2 hingga 4 simbol Wild, bergantung pada bilangan ruang simbol yang didudukinya.

Putaran percuma dan pendarab

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 15 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi. Ciri ini dimainkan pada saiz taruhan dan aras taruhan yang sama dengan putaran yang mencetusnya, dan putaran percuma boleh dicetus semula.

Pada permulaan Ciri Putaran Percuma, pendarab kemenangan ialah x1. Semasa mana-mana putaran percuma, jika ada simbol menang pada gelung, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh, pendarab kemenangan bertambah 1.

Jadual bayaran Leprechaun Riches

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab dengan taruhan, dan ia bukan jumlah dalam RM.

Simbol6543
Topi hijau80504030
Semanggi empat daun50302520
Paip ungu berbibir emas dengan asap40302510
Ladam kuda3020158
Cawan kayu1512106
Seketul roti1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Leprechaun Riches

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Leprechaun Riches?

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus 15 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran percuma lagi.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi simbol berbingkai emas pada pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan menjadi 2 hingga 4 Wild, menurut halaman peraturan.

Bagaimana pendarab putaran percuma berfungsi?

Ia bermula pada x1 dan bertambah 1 apabila ada simbol menang pada gelung, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh.

Bagaimana main Leprechaun Riches di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon dan log masuk dengan akaun BolehSpin anda; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat Wild muncul dalam Leprechaun Riches

Main Leprechaun Riches di BolehSpin Daftar