BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Lucky Neko PG Soft: Wilds-on-the-Way dan pendarab Cat

Lucky Neko ialah slot PG Soft dengan 6 gulungan dan 5 baris, serta satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5, membayar pada 2,025 hingga 32,400 cara menang. Halaman Game Rules menerangkan Wilds-on-the-Way, di mana simbol berbingkai boleh bertukar menjadi Wild, dan pendarab simbol Cat. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Lucky Neko di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Lucky Neko di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Lucky Neko di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susunan
6 gulungan, 5 baris, serta satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5
Cara menang
Taruhan asas 20 untuk 2,025 - 32,400 cara; tahap taruhan 1 hingga 10, saiz taruhan 0.01 hingga 5.00
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Simbol Cat
Setiap simbol Cat pada gulungan menambah 2 kepada pendarab kemenangan sebelum kemenangan dibayar
Pencetus putaran percuma
4 simbol Scatter di mana-mana = 10 putaran percuma
Putaran percuma
Pendarab kemenangan bermula pada x2; putaran percuma boleh dicetus semula

Simbol dan jadual bayaran

Halaman Paytable menunjukkan sebelas simbol berbayar dengan empat nombor setiap satu untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Patung kucing emas ialah baris teratas pada 80, 50, 40 dan 30, kemudian gendang bulat merah putih di atas pemegang pada 50, 30, 25 dan 20, tanglung bulat merah pada 40, 30, 25 dan 10 serta kipas lipat merah jambu pada 30, 20, 15 dan 8. Sushi nigiri salmon dan sushi gulung kedua-duanya mencetak 15, 12, 10 dan 6, A dan K mencetak 10, 8, 6 dan 4, dan Q, J dan 10 mencetak 4, 3, 2 dan 1.

Halaman Game Rules menyatakan kemenangan cara menang dalam wang tunai sama dengan nilai Paytable didarab saiz taruhan dan tahap taruhan, jadi nombor itu bukan jumlah RM.

Cara bayaran cara menang

Cara menang berlaku apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol didapati dengan mendarab simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan, dan bayaran simbol didarab dengan nombor itu. Contoh halaman ialah 1 x 2 x 3 x 1 = 6, jadi bayaran 40 menjadi 40 x 6 = 240.

Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, dan kombinasi menang tambahan dikira sehingga tiada lagi.

Wild dan Wilds-on-the-Way

Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5. Semasa mana-mana putaran, sesetengah simbol (bukan Wild atau Scatter) pada gulungan itu yang menduduki 2 hingga 4 ruang simbol mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol dipilih rawak, selain Wild atau Scatter, dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi Wild.

Pendarab simbol Cat

Semasa mana-mana putaran permainan utama, setiap kali 1 atau lebih simbol Cat muncul pada gulungan, pendarab kemenangan ditambah 2 bagi setiap simbol Cat sebelum kemenangan dibayar.

Ciri Putaran Percuma

4 simbol Scatter yang muncul di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 10 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 lagi. Pada permulaan ciri, pendarab kemenangan ialah x2. Semasa mana-mana putaran percuma, setiap simbol Cat pada gulungan menambah 2 kepada pendarab kemenangan sebelum kemenangan dibayar. Ciri ini guna saiz taruhan dan tahap taruhan yang sama dengan putaran pencetus, dan putaran percuma boleh dicetus semula.

Jadual bayaran Lucky Neko

Nilai yang dicetak pada halaman Paytable untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai ini didarab saiz taruhan dan tahap taruhan, dan ia bukan jumlah RM.

Simbol6543
Patung kucing emas80504030
Gendang bulat merah putih di atas pemegang50302520
Tanglung bulat merah40302510
Kipas lipat merah jambu3020158
Sushi nigiri salmon1512106
Sushi gulung1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Lucky Neko

Bagaimana mencetus putaran percuma dalam Lucky Neko?

4 simbol Scatter di mana-mana memberi 10 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan memberi 2 lagi.

Bagaimana pendarab simbol Cat berfungsi?

Setiap kali 1 atau lebih simbol Cat muncul pada gulungan, pendarab kemenangan naik 2 bagi setiap simbol Cat sebelum kemenangan dibayar.

Bagaimana simbol bertukar menjadi Wild?

Simbol berbingkai perak dalam kemenangan menjadi berbingkai emas pusingan seterusnya, dan simbol berbingkai emas dalam kemenangan menjadi Wild.

Bagaimana main Lucky Neko di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat Wild muncul dalam Lucky Neko

Main Lucky Neko di BolehSpin Daftar