BolehSpin
Daftar
Panduan permainan PG Soft

Treasures of Aztec PG Soft: pendarab menang meningkat

Treasures of Aztec ialah slot PG Soft dengan 6 gulungan dan 5 baris, serta satu gulungan tambahan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5. Jadual bayarannya menunjukkan topeng emas, topeng merah, kepala ular merah jambu, kepala ular ungu, lambang bulat biru dan muka batu hijau, serta A, K, Q, J dan 10. Halaman peraturan menamakan Wilds-on-the-Way dan pendarab yang meningkat dalam permainan utama dan putaran percuma. Di BolehSpin anda buka permainan ini dari lobi PG Soft dalam pelayar telefon, tanpa aplikasi, dengan satu akaun BolehSpin.

Main Treasures of Aztec di BolehSpin Daftar
Skrin permainan Treasures of Aztec di PG Soft BolehSpin
Skrin permainan Treasures of Aztec di PG Soft BolehSpin

Ringkasan

Susun atur
6 gulungan, 5 baris, ditambah satu gulungan di atas gulungan 2, 3, 4 dan 5
Cara menang
2,025 - 32,400 cara, kemenangan dari gulungan paling kiri ke kanan
Taruhan
Taruhan asas 20, tahap taruhan 1 hingga 10, saiz taruhan 0.01 hingga 5.00
Wild
Menggantikan semua simbol kecuali Scatter; hanya pada gulungan 2, 3, 4 dan 5
Pendarab menang
Bermula x1 setiap putaran utama dan naik 1 selepas setiap pusingan menang
Putaran percuma
4 simbol Scatter = 10 putaran percuma, pendarab bermula x2 dan naik 2

Simbol dan jadual bayaran

Halaman jadual bayaran menyenaraikan sebelas simbol berbayar, masing-masing dengan empat nombor untuk 6, 5, 4 dan 3 simbol sama. Topeng emas ialah baris teratas pada 80, 60, 40 dan 30, kemudian topeng merah pada 70, 50, 25 dan 20 serta kepala ular merah jambu pada 60, 40, 25 dan 10. Q, J dan 10 sama-sama 4, 3, 2 dan 1.

Halaman peraturan menyatakan kemenangan ialah nilai dalam jadual bayaran didarab dengan saiz taruhan dan tahap taruhan, jadi nombor itu bukan jumlah RM. Jadual di bawah menyalinnya tepat.

Cara bayaran cara menang

Kemenangan dikira apabila simbol menang berturutan dari gulungan paling kiri ke kanan. Bilangan cara menang bagi satu simbol didapati dengan mendarab bilangan simbol menang bersebelahan pada setiap gulungan, dan bayaran simbol didarab dengan bilangan cara itu. Contoh halaman ialah 1 x 2 x 3 x 1 = 6, jadi bayaran 40 menjadi 40 x 6 = 240.

Sesetengah simbol pada gulungan 2, 3, 4 dan/atau 5 boleh menduduki 2 hingga 4 ruang simbol, dan setiap satu dikira sebagai satu simbol. Selepas setiap bayaran, simbol menang meletup dan simbol di atasnya jatuh ke bawah untuk pusingan baharu, sehingga tiada kombinasi menang lagi.

Wild dan Wilds-on-the-Way

Wild menggantikan semua simbol kecuali Scatter dan hanya muncul pada gulungan 2, 3, 4 dan 5. Simbol (bukan Wild atau Scatter) yang menduduki 2 hingga 4 ruang pada gulungan itu mungkin mempunyai bingkai perak.

Pada setiap pusingan baharu selepas simbol baharu jatuh, simbol berbingkai perak yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi simbol rawak selain Wild atau Scatter dengan bingkai emas. Simbol berbingkai emas yang terlibat dalam kemenangan pusingan sebelumnya bertukar menjadi Wild.

Pendarab menang

Pada permulaan mana-mana putaran permainan utama, pendarab menang ialah x1. Jika ada satu atau lebih simbol menang, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh, pendarab menang naik 1.

Putaran percuma

4 simbol Scatter di mana-mana mencetus Ciri Putaran Percuma dengan 10 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran lagi. Ia dimainkan pada saiz dan tahap taruhan yang sama dengan putaran yang mencetuskannya.

Pada permulaan ciri, pendarab menang ialah x2. Semasa mana-mana putaran percuma yang ada simbol menang, selepas kemenangan dibayar dan simbol baharu jatuh, pendarab naik 2. Putaran percuma boleh dicetus semula.

Jadual bayaran Treasures of Aztec

Nilai yang dicetak halaman jadual bayaran untuk 6 / 5 / 4 / 3 simbol sama; ia didarab dengan saiz taruhan dan tahap taruhan, dan bukan jumlah RM.

Simbol6543
Topeng emas80604030
Topeng merah70502520
Kepala ular merah jambu60402510
Kepala ular ungu3020158
Lambang bulat biru1512106
Muka batu hijau1512106
A10864
K10864
Q4321
J4321
104321

Peraturan dan jadual bayaran diambil daripada halaman bantuan dalam permainan pada Oktober 2026.

Soalan lazim Treasures of Aztec

Bagaimana mencetus putaran percuma?

4 simbol Scatter di mana-mana mencetus 10 putaran percuma, dan setiap Scatter tambahan mencetus 2 putaran lagi.

Bagaimana pendarab menang berfungsi?

Ia bermula x1 pada putaran utama dan naik 1 selepas setiap pusingan menang; dalam putaran percuma ia bermula x2 dan naik 2.

Apa jadi pada simbol berbingkai emas?

Jika ia terlibat dalam kemenangan, ia bertukar menjadi Wild pada pusingan seterusnya.

Bagaimana main di telefon?

Buka lobi PG Soft di BolehSpin dalam pelayar telefon; tiada apa perlu dipasang.

Panduan permainan PG Soft lain

Lihat pendarab naik dalam Treasures of Aztec

Main Treasures of Aztec di BolehSpin Daftar